Wpis z mikrobloga

@Thorrand: #!$%@?, ja wcześniej 8.6k max, ale w tym momencie to był top70 jakoś. Teraz nawet nie gram, tylko dobilłem do 7k bo meta to Valeery 50/50 (ablo frost albo z Gnomem) i z standardowym cdc backupem - nuda i nieprzyjemnie sie gra,
@weshu:

A lipnie się gra, bo blizzard celowo wypuszcza po kilka nowych najemników co 3 tygodnie, żeby ludzie walili w to kasę. Zobacz – jeśli ktoś chciał na początku zrobić wszystko na maxa (a byli tacy) to musieli otworzyć ok. 500 pakietów.

Oczywiście można było mieć tyle monetek, żeby bez wydawania zł. tyle nafarmić.

Tylko teraz jeśli dalej chcesz robić wszystko na maxa (mimo, że brakuje Ci tylko 3 stronników), to
@Thorrand: I właśnie dlatego mam chwilowo #!$%@? na ten tryb i tylko robię w pvp dzienne 3 winy żeby 2 skrzynki zgarnąć.

Sam mam prawie wszystko Maxed (nie mam 2 rarów bo nie mam tasków) poza nowymi gdzie każdego mam na początkowym etapie farmienia a Valeery wcale nie mam. Właśnie dlatego, że teraz to nie ma sensu, lepiej poczekać, aż będzie większy dodatek albo jakieś zmiany w stylu czegoś do nadmiarowych
@weshu:

Również na to liczę. Jak już oskubią ludzi z kasy i tryb zacznie tracić na popularności, to zapewne wprowadzą coś na wzór odczarowywania kart i uzyskiwania jakiś proszków czy czegoś tam...

No i też udało mi się prawie wszystko na zrobić na maxa. Po patch'u gdy dostawałem #!$%@? zlałem ten tryb i cisnąłem ustawki, ale dzisiaj chciałem skrzyneczki porobić i tak się stiggerowałem, że aż musiałem zapytać o aktualną metę,
Zrealizowałeś zysk z bitcoina?


@Thorrand: Grasz na krypto to za dużo powiedziane bo po prostu bardzo ostrożnie kupowałem od 2017 roku jakoś i czasem jak poszło więcej do góry to trochę z tego sprzedawałem, żeby pomału wychodzić na zero. Od jakoś pół roku już jestem na mały plus i reszta która została to solidny bonus na emeryturę.

Tak więc jak btc spadnie do zera to trudno - nie będę załował nic
@weshu:

Ja działam na bananie. Ostatnio z takimi skutkami jak dzisiaj w hearthstone.

No nic, powodzenia! :)

PS:
Nie chcę Ci mieszać w głowie, ale nie myślałeś nad spółkami dywidendowymi?
Zamiast ewentualnego bonusa na emeryturę (jeśli Ci nie zależy na wypłacaniu tej gotówki), miałbyś te bonusy co roku.

Akurat teraz przed rozliczeniem czuję, że mogą być jeszcze promocje na przykład na takim PZU, KGHM, Pekao czy Orlenie ;p
Nie chcę Ci mieszać w głowie, ale nie myślałeś nad spółkami dywidendowymi?

Zamiast ewentualnego bonusa na emeryturę (jeśli Ci nie zależy na wypłacaniu tej gotówki), miałbyś te bonusy co roku.


@Thorrand: Może kiedyś, ale pół roku temu kupiliśmy dom i zakredytowaliśmy się solidnie więc mam wyzerowane oszczędności całkowice. Tylko btc został na czarną godzinę / emeryturę (wychodzę z założenia, że btc będzie szybciej rosnął niż wartość nieruchomości na przestrzeni 3-10 lat).
@Thorrand: Też powodzenia i jakbyś wbił dobrze w mete najemników to daj znać (też jak będę miał jakiś fajny skład co wygrywa na wysokich rankach to Ci napiszę). Pozdro i z fartem ( ͡ ͜ʖ ͡)
warto grać po te skrzynki?


@vartan: W tym miesiącu gram codziennie do 3 winów (2 skrzynki), sporadycznie do 6 (3 skrzynki), szybko idzie, a zawsze coś wpadnie shardów. Jeśli chodzi o skrzynki za rank to do 7.5k bardzo szybko idzie, 10k jak codziennie się trochę pogra raczej do zrobienia bo na dniach zmienili, że dostaje się dużo wiecej ranku za zwycięstwo niż kiedyś.