Wpis z mikrobloga

@DogFoodVendor: ja prdl xD Ale ok, odpiszę na to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

30.10 to było jakieś półtora miesiąca po wynalezieniu ComputerShare, sam początek DRSów, fakt, że zwykle drobnej mniejszości chce się w ogóle cokolwiek robić, podczas gdy większość po prostu czeka aż ktoś inny zrobi wszystko za nich, do tego wtedy jeszcze to nie było takie proste żeby zarejestrować akcje zwłaszcza dla ludzi spoza USA, a
@karpadoor: żeby to było tylko to. 5 mln zarejestrowanych akcji, do tego ile osób by chciało a nie może, ile zarejestrowało tylko małą część, ile z różnych przyczyn nie chce rejestrować, a przede wszystkim ile nie wie niczego o DRSach, r/superstonk, tylko po prostu kupili akcje bo coś tam usłyszeli o firmie... My już od dawna mamy z 10 floatów wykupionych, dzień, w którym shorty zostaną zamknięte będzie legendarny ( ͡
@LiveDieRepeat: Ja mam na chwilę obecną tylko jedną akcję w Computershare, a ta i tak się nie załapała do tej statystyki bo DRS został wykonany na początku listopada.

Przetransferuje więcej akcji do CS ale jedynie wtedy kiedy będę miał pełny dostęp do konta w CS (prawdopodobnie styczeń/luty 2022).

Ile takich osób jak ja jest z jedną akcją? Jest ich pewnie wiele, ponieważ jak się orientuję jest to dosyć częsta praktyka osób