Wpis z mikrobloga

@Asgareth: No widzisz, to nie jest oferta skierowana dla Ciebie. Ludzie w Polsce (w łodzi szczególnie) nie potrafią docenić, że się coś dla nich robi, że wychodzi się z inicjatywą, tylko krytyka jak to w tej łodzi źle, niedobrze, brudno, biednie, wszędzie żule itp.

Nie dają do wynajmu kamienic zniszczonych tylko świeżo po remoncie. Kamienice sąsiadujące też niedługo zostaną wyremontowane, odnowone kamienice= nowi, lepsi sąsiedzi = lepsze otoczenie i mniej
  • Odpowiedz
@kuzyn1910: Jasne, że nie dla mnie - nie jestem absolwentem z umową o pracę. Mi chodziło o fragment

Tu macie zdjęcie jednej z kamienic, na wólczańskiej wszytskei tak wyglądają


Bo takie można policzyć na palcach jednej ręki. Chyba, że chodziło Ci o wyremontowane kamienice na Wólczańskiej, to wtedy jasne że tak. Co do samego centrum, to jeśli tylko uda się je odżulić, to ja bardzo chętnie się tam przeprowadzę nawet
  • Odpowiedz
@Asgareth: Nie wiem czy byłaś ostatnio, ale zoabcz jak wygląda teraz ulica wólczańska od mickiewicza do radwańskiej, naprawdę robi to wrażenie. W ogóle jak ktoś się interesuje łodzkimi remontami kamienic to polecam forum skycraper i ten wątek http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=194112&page=665

oraz ten

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=194112&page=665

Na wólczańskiej tylko w tym roku, na tym odcinku wyremontowany 6 albo 7 kamienic, czyli ponad 1/3, prawie połowe. Po dugiej stronie ulicy jest min synergia, która buduje obok
  • Odpowiedz
@kuzyn1910: Efekt robi wrażenie. Moje spostrzeżenia są takie, ponieważ często mijam tę drugą połowę Wólczańskiej, od Pabianickiej do Żwirki. Tam tak ładnie jeszcze nie jest, ale z roku na rok coraz lepiej.
  • Odpowiedz
@Asgareth No tak, tam dupy nie urywa za przeproszeniem ale to dlatego, że w sumie kamienic na pierwsyzm odcinku (patrząc od pabianickiej) praktycznie nie ma (może są 2), dalej jest górniak, pózniej ta paskudna ściana po prawej i dalej dopiero pare kamienic i już z jednej strony polibuda a z drugiej prywatne tereny zielone. Dopiero budynki się zaczynają od skorupki.
  • Odpowiedz
@hannazdanowska: Na schemacie wygląda to bardzo prosto, tymczasem już teraz zdaję sobie sprawę, że pierwszy krok, czyli "Zdobądź rekomendację rektora swojej uczelni" w przypadku UŁ to będzie droga przez mękę jak wszystkie nietypowe sprawy, które trzeba tam załatwić (z typowymi jest o wiele prościej, tylko kwestia kilkugodzinnego postoju w kolejce :) ). Nie mniej konkurs ciekawy i, jako że spełniam warunki, na pewno wart przemyślenia :)
  • Odpowiedz
Uniwerek z Polibudą jeżdżą po szkołach w województwie i okolicach województwa i się promują.


@Radus: w moim LO była przedstawicielka politechniki, czytała ze slajdów i nie potrafiła odpowiedzieć na pytania dotyczące tematyki swojej wypowiedzi... :P
  • Odpowiedz