Wpis z mikrobloga

Dawno mnie tu nie było, wybaczcie brak info, ale covid złapał i człowiek był niedyspozycyjny :)
cGIFTA nikt nie porzucił, będę robił wszystko, żeby to wstało z kolan, kto wie ten wie ile pracy mnie kosztował ten projekt (i #!$%@? na nim zarobiłem :) ) . Tymczasem jutro o 20, startuje SantaHorny, projekt discorda Wykopowe Shitcoiny. Fair launch czwartek o 20. Max wallet 0,5% na start. Reszta info na discordzie / telegramie. Zachęcam do obejrzenia filmiku (wiem ze nie umiem w adobe efffects no ale to zawsze cos ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

#shitcoin
#kryptowaluty
  • 8
@SZVCH: dla znajomych? podaj jakis konkretny przyklad ( ͡° ͜ʖ ͡°) coin byl odpalony o 3 w nocy, a kontrakt podany oficjalnie na dc/tg/wp o 19 czy tam 20, wiec to ze boty weszly to juz nie moja wina :)
@AliAkcza: no tak ( ͡° ͜ʖ ͡°), pisales wczesniej na wykopie "Kochani, jak juz wszyscy tak robią te coiny ostatnio to ja też się pobawiłem.
Jutro o 16 stealth launch. Podam tg itd. Ludziki z naszego discorda tez nie maja jeszcze i dostaną o 16 - więc wszyscy maja równe szanse :) Max wallet 5%, rewardy w BUSD za hold, antybot etc." Gdy ktos zapytal chwile przed
@AliAkcza: no wlasnie chyba nie wiem co to znaczy "stealth launch" Bo jesli piszesz ze stealth launch jest o 16 a ludzie już kupili tokeny 10 godzin przed to jak to chcesz nazwac? Private presale?