Wpis z mikrobloga

mirki mam taki szalony troche pomysl.
Jest troche Polakow, ktorzy maja dosc pisu i tego calego syfu, ktory nas otacza.
Gdybysmy zaczeli sie skladac i robic billboardy
Jakby kazdy zamiast piwka, wyslal 1 zl i gdyby to bylo wszystko bardzo przejrzyscie organizowane sam moglbym 10zl miesiac w miesiac wysylac, zeby tylko widziec billboardy wyjasniajace pisowcow.

Wolalbym zdjecia tych billboadow zamiast tych 2 piwek wiecej, wiecej by mi to radochy dalo.

Tez mam taki pomysl, ze mozna by bylo zorganizowac dzien w ktorym wszyscy wywieszaja flagi Polski, koszulki i flagi osmiu gwiazd. Jeden dzien w miesiacu, byloby to bardzo symboliczne a mogloby tez zjednoczyc Polakow jakby sie zobaczylo, ze w duzych miastach cale bloki wyrazaja sprzeciw wobec tej zdrady i korupcji rzadzacych.

Moze powolamy grupe ratowania narodu i bedziemy organizowac tworzenie tych billboardow i miesiecznic.

#bekazpisu
  • 6
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: zakladasz najgorsze,
ale wlasnie powinnismy dzialac wszyscy razem i wtedy jestesmy duzo silniejsi niz ta cala propaganda tvp
nie zrobisz tego, bo sie boisz, ze moze ktos oszuka, ale tvp robi to non stop za nasza kase.
Moze sie uda zrobic to przejrzyscie - sam jestem za tym, zeby byly informacje o wplatach co do 1zl i kasa byla wydawana w 100% na billboardy.
Mozna zmieniac firmy - mozna jakies