Wpis z mikrobloga

Kryptomomentum, dzień 6:

Ależ to jest piękna porażka. ELF kupiony wczoraj upadł na tyle nisko, że nie da się już go sprzedać za zboże... ekhm, to znaczy wartość całości spadła poniżej 10$, a więc nie da się już tego wymienić na USDT. Kończymy eksperyment.
Wnioski? Nie kupować altcoinów na pałę, a już w szczególności w momencie gdy bitcoin leci w dół. Być może gdyby była pompa na bitcoinie to i alty dałyby w ten sposób zarobić.

Kryptowaluta sprzedana: ELF
Wartość w $ w momencie sprzedaży: 7,97 (orientacyjnie bo nie dało się sprzedać)
Wzrost wartości od wczoraj: - 21%
Wzrost wartości od początku eksperymentu: - 60%

Kryptowaluta kupiona dzisiaj i jej wzrost w ciągu 24h przed zakupem: -

Arkusz z historycznymi statystykami:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1H3pF4UG7AxsO6qF_uDYR40etJsSi-KrFLA4VaNDGolg/edit?usp=sharing

O co tutaj chodzi?
Zainspirowany ETF Momentum na akcje chcę sprawdzić, czy po prostu podążając za tłumem i wymieniając codziennie na to co najbardziej ostatnio rośnie, da się coś zarobić.

Poniżej zasady zabawy i odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.
1. Zacząłem od 20 dolarów i codziennie wymieniam posiadaną kryptowalutę na taką, która na Binance ma najwiekszy procentowy przyrost w ciągu ostatnich 24h.
2. Jeśli w danym dniu na szczycie nadal jest ta sama kryptowaluta to ją zostawiam.
3. Jeśli żadna nie będzie rosnąć to sprzedaję do USDT.
4. Kryptowalutę wymieniam do USDT, następnie uzyskane USDT wymieniam do nowej kryptowaluty. Będą zostawać resztki USDT, będą do wykorzystania w kolejnych dniach.
5. Prowizja od transakcji na Binance to 0,1%.
6. Nie, nie będzie wołania.

Tag do obserwowania #kryptomomentum

#kryptowaluty #altcoin
BjornIronside - Kryptomomentum, dzień 6:

Ależ to jest piękna porażka. ELF kupiony ...

źródło: comment_16389068635fnI69ikD9oobDewUDRzB0.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtek777: no i nadal tak uważam ale z ciekawości zacząłem sobie obserwować jakie są różnice w cenie, może to faktycznie jest dobry trop.
W momencie jak bitcoin był wysoko to najlepsze alty miały przyrosty po 100-300%. Jak jest taka pompa to jest wieksza szansa że przez najblizsze 24h dalej będzie rosnąć. Jak tylko bitcoin walnął to najlepsze alty wyciągały max 60%, więc i sklonnosc innych ludzi do kupowania takiego alta juz
@BjornIronside: niezła teoria, ale nie. Wątpię, żebyś wiedzial coś o krypto skoro nie wiedziałeś co to stoploss. Chciałem ci pomóc to powiedziales żebym cię nie uczył rysowania kresek na wykresie, nie będę teraz tłumaczył czemu twój eksperyment się #!$%@?ł po 6dniach, ale to nie przez btc. Opuszczam tag i powodzenia życzę!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtek777: wiedziałem co to stop loss, po prostu nie rozumiałem jak mam go niby wykorzystać do sprzedania po cenie zakupu w momencie gdy po kupieniu dane krypto tylko spada. Bo zacząłeś mi tłumaczyć swoje teorie kiedy powinienem kupować i sprzedawać jakbym nie wiedział że kupowanie na górce to słaby pomysł. Zdradzę Ci tajemnicę, wiem to xD tylko że kryteria działania w eksperymencie były z góry ustalone i się ich po prostu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ludzie, nie ogarniam. Macie w poście z góry ustalone zasady: kupuje to co najbardziej rośnie. Miał to być eksperyment sprawdzający czy inwestowanie w byle co bez myślenia ma w ogóle szanse powodzenia. Drugą sprawą było to żeby wykopki miały troche zabawy śledząc to, tutaj niestety nie udało sie długo pociągnąć zabawy. Nie, nie był to mój sposób na zarobek milionów bo nie wierzyłem że to może się udać. Wiem jak działa krypto
Zainspirowany ETF Momentum na akcje chcę sprawdzić, czy po prostu podążając za tłumem i wymieniając codziennie na to co najbardziej ostatnio rośnie, da się coś zarobić.


@BjornIronside: To nie prościej sobie zasymulować tą strategię na danych historycznych? Lol.

Nie ma magicznych tricków; a jak są to potrzebujesz milionów na trening sieci neuronowej. By konkurować z ludźmi którzy to robią już teraz. Ona lepiej znajdzie algorytm / wzorce niż randomy od "analizy