Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!
Tak sobie pomyślałem że wisi mi w pakamerze tj warsztacie (alw takim z wiertarkami młotkiem i kluczem dynanometrycznym nie warsztacie modelarskim) jakiś model randomowo kupiony, sklejony kropelką pomalowany sprejem z Plastyka, thunderjet chyba, i w sumie plastyki takie kosztują grosze, a do podbicia klimatu warsztatowego gdzie spożywa się tak naprawdę alkohol i gra w darta są eleganckie żeby podwiesić pod sufitem coś jeszcze.
Możecie polecić jakieś "składalne " modele z plastyka lub czegoś w cenie podobnej? Tak o żeby sprawdzić jak składa się samoloty a i lukę wypełnić.
#modelarstwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • 3
@niebenben te wiertarki i młotki będą niezbędne do zabawy modelem z plastyka bo sklejanie tych wyrobów modelopodobnych zabawą bym nie nazwał. Jak się szuka budżetowych modeli to trzeba będzie znaleźć temat i czytać opinie bo czasem trafi się perełka a czasem badziew. Jakiś czas temu widziałem film chyba Rafharta o tanich modelach na start.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pieron znaczy wiem że nie jest kolorowo, bo jak mówiłem jeden wisi i to od niego wszystko się zaczęło więc losowe szkła kabiny nie są mi obce xD tak poprostu nie ukrywam że czekałem na gotowe aż ktoś napisze "sklejałem tego i jest nawet ok" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz