Wpis z mikrobloga

Dlaczego niewarto kupować rzeczy na x-komie? Już wam tłumacze.

Zaczne od tego, że byłem (bo już nim nie jestem) wieloletnim klientem x-komu i ceniłem sobie ten sklep za rzetelne podejście do klienta i w sumie CZASAMI dość konkurencyjne ceny.

Jednak moje podejście do samego sklepu jak i obsługi zmieniło sie diametralnie, dlaczego? Dlatego, że po dobrym sklepie ze sprzętem i akcesoriami, został jakiś marny bazar który ma zupełnie wyebane na swoich klientów, którzy zostawiają u nich swoje pieniądze.

Trzy razy na x-komie miałem sytuacje kiedy zamawiałem produkt przedpremierowo (najczęściej w dzień pojawienia sie go w sklepie), a dostawałem go tydzień lub dwa po premierze. (po to własnie zamawia sie produkt przedpremierowo, zeby miec go k00rwa dwa tygodnie później). Przez słuchawke zawsze słyszałem to samo - "wie pan kliknoł pan puźniej nisz inni no i kolejka bo my tylu produktuw to nie dostaniemy" - kochani jak wiecie, że dostaniecie dajmy na to 8 telefonów, to po 8 pierwszych klientach, którzy zdecydowali sie na zakup, guzik powinien zmieniać się na "produkt niedostępny", a przynajmniej mi się tak wydaje. Mogę sie mylić.

Nie będę już tutaj poruszał tematu manipulowania cenami, magicznym wycofywaniem produktów, a potem magicznym wrzucaniem ich ponownie do sklepu z ceną wyższą o 1000 zł.

Lepiej mirasy kupujcie u jakiś mniejszych i fajniejszych dostawców takich produktów, jest pełno takich sklepów w Polsce .Tam chociaż podejdą do klienta jak należy, a nie k00rwa jak do świni w oborze.

nie pozdrawiam xkom i nie polecam. Musiałem sie gdzieś wyżalić, bo aż mi gula skoczyła. (°°
  • 3
@mit-nick: Ostatnio chciałem u nich zakupić komputerek, upatrzony, wycackany no ideolo.

Przed black weekiem kosztował 10 500, w trakcie black weeku kosztował 10 999 i nagle został wycofany ze sprzedaży. Teraz wrócił ponownie, ale już za ponad 12 000. Biznes ( ͠° °)