Wpis z mikrobloga

Chciałam zauważyć, ze @Denicazyciem od kiedy wysiadła wczoraj z pociągu na Warszawie centralnej nie odezwała sie do nas nawet słowem. Wiadomo, byla busy, makeup, lans na insta z całą gromada, oglądanie finału, impreza, dziś rano ddtvn. Miało sie okazać czy może dalej jest z Przemkiem po finale albo w innej konfiguracji, ale z Łoniakiem nie jest bo sprytny szynszyl ubiegł ja z info, ze trwało to tyle co nic. Może jeszcze sie odezwiesz Sara, chcemy ci pogratulować xd
#hotelparadise
  • 11
@Igauana: ciekawe,czym się jej naraziła biedna @kateemusio?...( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do @Dewasta -lepiej mieć ją na oku.Nigdy nie wiadomo,z jakim memem i tekstem wyskoczy...( ͡° ͜ʖ ͡°)Lepiej obserwować i wiedzieć od razu,niż dowiedzieć się za późno,jak już wszyscy na Siarę będą się dziwnie patrzyć i uśmiechać...( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Igauana: Może jej system IFF błędnie zadziałał bo napisałam o lajwie gdzie Siara mówiła że płakała jak kasowała 4000 zdjęć byłego. Z drugiej strony to ja optowałam za tym by przemianować Sarę na Siarę jak się spiknęła z Łoniakiem. Jakby mnie nie dodała do obserwowanych to miałabym ją dupie a tak zaczęłam myśleć - bardzo nie lubię tego robić.