Wpis z mikrobloga

Drodzy użytkownicy #iphone zdarzają mi się czasem sporadycznie takie dropy baterii np z 45% na 8% w sekundę, szczególnie jak używam słuchawek na bluetooth. Zaczęło się z miesiąc temu i od tej pory tak ze 3 razy. Pacjent iphone 7 plus czteroletni, bateria zmieniona rok temu w ihospital na nową, stan baterii pokazuje na sprawność 100%

Poza tym wszystko z nim ok. Jakieś pomysły? Czy to już po prostu znak od Bozi że trzeba przejść na 13? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#apple #serwisgsm #telefony
dziadmankowy - Drodzy użytkownicy #iphone zdarzają mi się czasem sporadycznie takie d...

źródło: comment_1638821715ySdwjJgsiKwbB4myGux09T.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@ks2m: ihospital twierdzi że montują oryginalne, ale też mi to śmierdzi bo po roku nic się nie zużyła więc wyglada jakby telefon sobie nie umial poprawnie odczytać jej stanu
  • Odpowiedz
@dziadmankowy: z #!$%@? sobie wyciągają oryginalne. Apple nie sprzedaje oryginalnych części serwisom. Zwykły chiński szrot pewnie jeszcze z oszukanym wskaźnikiem kondycji - bardzo mało prawdopodobne by po roku w telefonie o tak mikroskopijnej baterii kondycja dalej wynosiła 100%.
  • Odpowiedz
@dziadmankowy: Niestety co tanio to drogo jak widać na załączonym obrazku ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa razy w idream wymieniałem w promo poniżej 190zł, ziobro problemów.
Oryginalne baterie mają jedynie autoryzowane serwisy (idream, ispot, cortland i pare innych) i nikt więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz