Wpis z mikrobloga

#!$%@? to kosztuje ponad 4k PLN wtf:-O nie ma nic fajniejszego w tej kasie?


@D1STR0Y: skąd ty cenę taką wziąłeś? 2800 pln za Titanica
  • Odpowiedz
@D1STR0Y: Scalperzy albo po prostu pierwsi, którzy sprowadzili.

@nowik: układanie jednego dzieli się na 9 małych obrazków więc nawet spoko, ale to raczej układanie na raty niż ciągiem ;) Ja to sobie zawsze po dwa-trzy układam. Do pierwszych artów są jeszcze audiobooki, ale po angielsku. No i w niektórych są wypukłe piny a u Ciebie chyba płaskie i wypukłe.
  • Odpowiedz
@l_lucky: Czekam na relację z układania :) Nie ukrywam, też mi chodzi ten set po głowie. Ale w kolejce do świąt czeka: Liebherr, Volvo, Defender.... tylko skąd wziąć tyle czasu :D
  • Odpowiedz
@D1STR0Y: jak szukasz tylko na allegro to nie jest moja wina. W oficjalnym sklepie masz za 2800: https://www.lego.com/pl-pl/product/lego-titanic-10294 (chwilowo niedostępne), ale może w stacjonarnym się dostanie w Warszawie lub Wrocławiu. A jak nie, to wystarczy chwilę poczekać i wrócą.
Dodatkowo w oficjalnym byś miał 5% czyli jakieś 140 w vip punktach oraz jakiegoś gratisa którego też można potem sprzedać.
Musiałbym chyba być nienormalnym, żeby za 5k kupić to na allegro płacąc
  • Odpowiedz
@damw: Niektórzy twierdzą, że empik sprzedaje z dwukrotną przebitką i nie widzą, że to inne sklepy mają u nich marketplace, więc nic mnie nie zdziwi ;)
  • Odpowiedz
@damw człowieku ja się nie znam na LEGO wcale. Cena jest jak byk 4k dziękuję do widzenia. Jak za te twoje 2800 jest niedostępne to o czym Ty mówisz. Ciekaw ile OP dał za to swoją drogą.
  • Odpowiedz
@D1STR0Y: no to jak się nie znasz to po co się tak produkujesz i upierasz przy swoim? Napisałem ci wyraźnie: chwilowo niedostępne za chwilę wróci dokładnie w tej cenie co napisałem, a za 2-3 miesiące zjedzie w okolice 2000.
A jak ktoś nie może wytrzymać i musi mieć jutro to niech kupuje od scalpera i płaci 2x drożej - może robić ze swoimi pieniędzmi na co ma tylko ochotę.
  • Odpowiedz
@D1STR0Y: nie za 3 miesiące tylko za 2-3 tygodnie albo i wcześniej. Ten zestaw miał niedawno premierę i dlatego zniknął - sytuacja wygląda identycznie z każdym większym nowo wprowadzanym zestawem do sprzedaży. Potem 2-3 tygodnie go nie ma i lego rzuca kolejną partię która już tak szybko nie znika. Za 3 miesiące zestaw wyjdzie do szerokiej dystrybucji i będziesz go miał do kupienia na allegro u sprzedawców zabawek, w empikach, al.to,
  • Odpowiedz
@damw aha, nie wiedziałem że to jakaś nowość, wydaje mi się że wcześniej gdzies mi mignął. No 2k to już jest całkiem spoko. Bo 4k to spora przesada.. a co to scalper? To jakies określenie pośrednika klocków?
  • Odpowiedz
aha, nie wiedziałem że to jakaś nowość

No w DE sprzedawany był raptem 2 dni: 16 Nov 21 - 17 Nov 21 i się wyprzedał. Czyli już prawie 3 tygodnie go nie ma, więc za chwilę powinny się pojawić kolejne partie tego zestawu

a co to scalper? To jakies określenie pośrednika klocków?

@D1STR0Y: scalper to ktoś, kto kupuje od razu po premierze (albo przy dużych brakach jakiegoś towaru na rynku -
  • Odpowiedz