Wpis z mikrobloga

Szukam niedużej siatki, którą mógłbym rozpiąć mniej więcej tak jak na zdjęciu. Powiedzmy, że wstępnie zakładam 150 x 70 cm, ale najlepiej z możliwością docięcia, albo na wymiar, bo możliwe, że zrobię to kilka razy większe. Chodzi o to, żeby spokojnie wytrzymała ciężar człowieka i się nie urwała. Może ktoś ma pomysł skąd to wziąć? Patrzyłem na jakieś siatki asekuracyjne #bhp, ale nie mam pojęcia jakie to ma wytrzymałości. Czy to ma przytrzymać tylko kogoś kto się wychylił czy złapać spadającego faceta? Może coś z placów zabaw dla #dzieci? Tyle, że tam znów są zwykle grube liny, a mi zależy na czymś drobniejszym.
#diy #remontujzwykopem #remont #wystrojwnetrz
Polanin - Szukam niedużej siatki, którą mógłbym rozpiąć mniej więcej tak jak na zdjęc...

źródło: comment_16387141762nyOL2sTTiYzzSFpIXsRTT.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@Polanin: Ja jestem z Warszawy, siedzę aktualnie na izolacji covidowej, ale jest miejsce, gdzie możesz sobie otworzyć drzwi domofonem i wybrać sobie odpowiedni kawałek siatki - są na wierzchu do wyboru. Jak nie to przed świętami mogę nadać paczkomatem jeśli wygenerujesz etykietę.
  • Odpowiedz
@anonim1133: Rozumiem tylko pytanie "dlaczego", więc na nie odpowiem: Mają już tyle atrakcji, że nie robiłbym kolejnych, w których mimo wszystko ryzykuje się ich zdrowiem. Mało kto testował takie bajery i jest mało informacji zwrotnej jak to działa.
  • Odpowiedz