Wpis z mikrobloga

Ludzi we freak fightach dzielę na 4 kategorie:

1. Tych których darzę sympatią i bez których nie wyobrażam sobie fame bo np. są zajebistymi zadymiarzami/przyciągają dymy, albo po prostu ciekawi np. Kasjo, Murańscy, Ferrari, Ozdoba.

2. Tych których nie lubię, ale też nie wyobrażam sobie bez nich fame bo są dobrym tłem dla gwiazd i tworzą historię np. Faustyn, Pompka, Legalny Adbuster, Sodomita

3. Ludzie całkowicie mi obojętni, których wolałbym w fame nie oglądać, ale jak już są no to #!$%@? np. Rataj, Błona, Dupiel

4. Ludzie, do których mam totalną awersję, gardzę nimi, źle się czuję z tym, że zarabiają i nawet nie chcę oglądać jak dostają #!$%@? np. Seksmasterka, Kamerzysta, Majewski, do tego totalna patologia osiedlowe wannabe gangusy bez żadnego fejmu typu Soroko.

#famemma
  • 8
@Soothsayer: 2703 ma potencjal na bycie drugim Muranskim. Oczywiscie, moze nie takiej charyzmy jak Jaca,ale on juz kompletnie nie ma hamulców. Niszczy wrogów psychicznie, przy czym sie smieje im w mordę. Majewski moim zdaniem tez ma poyencjal,a to że jest nielubiany,to wedlug mnie dobrze swiadczy,bowiem Ferrari i Jaca, tez na poczatku swojej przygody byli monster-heelami, a dzisiaj w zaaadzie utrzymują w ryzach tą federację
@burgadidas: no jeśli chodzi o tą 4 kategorię moją antypatia jest tak silna, że nie interesuje mnie czy mogą dymić czy nie, po prostu nie chcę ich oglądać, nie chcę żeby zarabiali itp. Np. Takiego Polaka cisnę śmieję się z niego, ale chcę oglądać w fame bo to nie jest takie jakby personalne tylko na potrzeby show, że tak to ujmę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Soothsayer: No ja bym dodał jeszcze piątą kategorię, że ktoś jako postać gali freakowej jest bezpłciowa ale ją lubisz z poprzedniej działalności. Np. ja mam tak z Pashą, bo grałem wiele lat w cs'a i szanuje Jarka. Choć jeszcze nie wiadomo jak się zaprezentuje na high league to z wywiadu z Jurasem należy zakładać, że nie bedzie brnął jakoś w konflikty.