Wpis z mikrobloga

Przez spadek #btc niestety się pokiereszowało i cały misterny plan w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak widać wszystko szło idealnie z godnie z planem, wykres nawet się dopasował do linii którą narysowałem xD
Oczywiście przewidywałem spadek, ale nie poniżej czerwonej linii którą teraz nie może pokonać od spodu.

Obecnie przewiduję, że BTC zanim wyjdzie wyżej to jeszcze spadnie do tych 40-42k$ a co za tym idzie z dogebonk będzie tak samo, pytanie tylko czy będzie mocno spadał czy coś jak na #catbonk, będzie się kisił w miarę jednym miejscu czekając na sygnał w górę.

Dlatego opcje są 2:

1. Lekkie spadki do dołka, przez następne 1-2 tygodnie, gdy BTC odrobi to bonk też zaczynie odrabiać, myślę, że mocniej.
Stąd też były moje przewidywania, że w ten weekend nie będzie pompy tylko dopiero za 1-2 tygodnie i jak widać się to sprawdza.
2. Mocne spadki, zrobienie kolejnego dołka, potem kiszenie się w dołku dłuższy czas i gdy BTC już mocniej odbije to wtedy ewentualne wzrosty.

Jeszcze jest 3 super optymistyczna wersja, przyjdzie ktoś z batonami po 100-200 BNB i wytrzeli powyżej czerwonej linii, wtedy byłoby super, ale myślę, że to nierealne xD

#dogebonk
Pobierz ToTheMoon - Przez spadek #BTC niestety się pokiereszowało i cały misterny plan w #!$%...
źródło: comment_1638619319VturDE914ysUZxLskFVr2e.jpg