Wpis z mikrobloga

@kociooka:

Ja jebe, tak, o niczym innym nie marzę jak tylko wejść w gorące na wykopie xD

Tak, mam takie wrażenie :) Ale to nic złego, sam to lubię.

ja wiem, że dla niektórych ten portal to całe życie i otrzymanie 1500 plusów utożsamiają z jakimś życiowym osiągnięciem (może nie mają innych?), ale naprawdę, ja tu jestem wyłącznie dla rozrywki, której dostarczają mi m.in. takie
  • Odpowiedz
  • 0
@Dutch: Lol kolejny, który ma obsesje na moim punkcie i śledzi wszystkie moje wpisy X lat wstecz. Mam pomysł - poszukaj sobie dziewczyny w realu
  • Odpowiedz
@smakowal_jak_kurczak: ja jebe.
Dobra, nieważne.

! Miałem na tym poprzestać ale sprostuje chociaż jedną bzdurę. Oczywiście, że sama obecność wirusa niszczy organizm. On nie jest w stanie się rozmnażać tak jak organizmy. Koronawirus wnika do komórki gospodarza po czym nakłania ją do namnażania go. Taka komórka zamiast wykonywać swoją pracę staje się bezużyteczna. Zużywa zasoby na produkcję "małych" wirusów które często niszczą ją wydostając się. Potem każdy z wirusów juniorów
  • Odpowiedz
@kociooka:

Lol kolejny, który ma obsesje na moim punkcie i śledzi wszystkie moje wpisy X lat wstecz.

Pochlebiasz sobie. Ale widzę że zabolało. czyli w punkt.

Mam pomysł - poszukaj sobie dziewczyny w realu

Dziubku kochany, jeśli liczymy czas od odpalenia tego fantastycznego tinderowego bloga, to "dziewczyn w realu" miałem nie wiem - 3, 4? Point jest taki, żebyś skupiła się na swoim "area of expertise", czyli wiadomościach na
  • Odpowiedz
@JakiPiany: Jak zazdrościsz im dodatku covidowego, to może sam pójdziesz jako wolontariusz do szpitala z zarażonymi? Bardzo chętnie Cię przyjmą. Będziesz pomagał oklepywać pacjentów, obracać ich, przebierać. Skoro lekarze mają #!$%@? wolontariat to Ty tez możesz ;) EDIT: jak tak się troszczysz o pieniążki naszego kraju to koszt leczenia pacjenta zakażonego na Covid to bodajże 500 tys czy tam 1 mln złotych z całą diagnostyką itd, a szczepionka kosztuje 40
  • Odpowiedz