Wpis z mikrobloga

Pierwsze spostrzeżenia z #gry #icarus
- survival bez żadnego pomagania: trzeba wbijać w miarę szybko levele, bo może nam zabraknąć tlenu jak nie odblokujemy stacji z której można czerpać o2
- trzeba często się karmić i napajać
- nie ma, że od razu budujesz sobie chatkę i jest chillera też trzeba się dobić do tego w drzewku
- jedzenie mega szybko się psuje (zabiłem wilka, poszedłem ścinać drzewa żeby odblokować nóż do skórowania, wracam po paru minutach a wilk już zdążył się popsuć xD)
- grafika bardzo ładna, ale trzeba mieć dobre gpu żeby było git
Na razie więcej spostrzeżeń nie mam, bo pograłem tylko 45minut
Wracam do gry, będę raportował
@wzr1one
acidd - Pierwsze spostrzeżenia z #gry #icarus
- survival bez żadnego pomagania: trze...

źródło: comment_1638601005coy6QUeZs9JXJnDvd0zVGh.jpg

Pobierz
  • 21
Na Steam Icarus nie jest w czesnym dostępie. Wczoraj został wydany. Czyli wydadzą parę patchy i będą robić drugą cześć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pabick: nie no wiem ;) taki żarcik
@acidd: ja refundowalem. Fakt ze odpalalem gre jak juz bylem mocno zmeczony wczoraj, ale podczas bety bylem dosc aktywny na ich discordzie i czesto zwracalem uwage na to, ze gra totalnie nie nadaje sie dla pojedynczego gracza PLUS nie tlumaczy zupelnie jak dziala ta cala mechanika ladowania na planecie. Co z nami zostaje, co tracimy, po co i dlaczego.

Nie wiadomo czy jest sens sie rozbudowywac w danej misji czy tylko
@acidd: no musisz isc tam gdzie na mapie masz marker, wybrac go z paska ("G") i kliknac w miejscu gdzie sie pdoswietla. Badz gotowy na to ze na leb ci spadnie niedzwiedz i zostaniesz zjedzony, chyba ze spedziles tam kilkanascie godzin i jestes w stanie oklepac misia.

Aha, po postawieniu trzeba go jeszcze aktywowac.. ja postawilem, zginalem, myslalem ze mi zaliczylo objective to po respawnie poszedlem na drugi marker zeby postawic