Wpis z mikrobloga

@COVID-21: Ciekawostką jest, że sporo sklepów (Lidl, Aldi, Co-op i chyba coś jeszcze) już oficjalnie powiedziało, że nie będzie weryfikowało noszenia maseczek. Powód? Pracownicy mają co robić i nie są od upominania.
  • Odpowiedz
@gonzo91: Potwierdzam, mają #!$%@?, dzisiaj byłem bez maseczki ani tej zawieszki (no bo byłem je odebrać w argosie w sainsburys i nikt dupy nie zawracał, połowa klientów bez maseczek i żyją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 4
@gonzo91: Najzdrowsze podejście, ostatnio wparowałem do Media Expert bez maseczki i nikt mi za to nie zwracał uwagi, za to dwóch ekspedientów pytało się czy w czymś pomóc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gonzo91: gadac sobie moge co chca, ale moga na nich dac taki obowiazek. We Francji? masz za nie sprawdzanie covid pass/maski mandat.

@COVID-21: Robiac tak mozesz utrudnic zycie ludziom tym co nie moga na prawde nosic lub maja problem ze sluchem i musze czytac z ruchu warg.
  • Odpowiedz
@Voltix: To wtedy sobie załatwię papier na nienoszenie? Stary ja palę ponad paczkę dziennie, i mi się naprawdę ciężko w tej szmacie oddycha tym bardziej zimą kiedy grzeją w tych sklepach jak #!$%@? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Voltix: nie spinaj się Kolego. Nikt po policję dzwonić w sklepach nie będzie, bo ktoś maseczki nie założył. W czasie pierwszego lockdownu już wtedy policja się wypowiadała, że nie będzie jeździć na takie zgłoszenia bo ma ważniejsze rzeczy do roboty.
Ale chyba chcesz nosić, albo się to Tobie podoba. Nie ma problemu Kumplu, jak tylko chcesz :)
  • Odpowiedz
przez takich patusow wchodza nowe prawa i uprzykrzaja zycie tym co na prawde maja powod do nie noszenia masek.


@Voltix:

Pozniej placz, ze cale prawo zajmuje tyle stron, ze nie da sie przez cale zycie przeczytac, a to wlasnie przez takie patologiczne zachowania xDD


Co tam seplenisz przez ta maskę bo nie rozumiem? Jeden przykład na poparcie swojego wysrywu ciężko podać? Więc zamknij tą dupę xD
  • Odpowiedz