Wpis z mikrobloga

@Morenk4: Tak po ludzku to szkoda chłopa jak go tam traktują. Zakontraktowali go jako dawcę $$ i kładą na niego lachę po całości, modląc się pewnie żeby się tylko nie #!$%@?ł. Kierowca królowej motorsportu, a trenuje po jakichś garażach, kto to widział.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Morenk4: na reddicie też to widziałem. Ciekawe czemu dallara nie wypożycza symulatora nikicie jak dawniej romainowi i Kevinowi?
Może vf-20 to inny bolid ale na pewno lepszy niż asetto Corsa czy tam rfactor
  • Odpowiedz
@Djodak: Może w Haasie doszli do wniosku, że bolid jest tak #!$%@?, że i tak co by nie zrobili to będą na ostatnich dwóch miejscach i nie będą tracić kasy na jakieś Dallary jak Nikita już przyzwyczajony do Assetto Corsy xD Mick z wiadomych względów trenuje w Ferrari a Mazepin musi trenować po szopach #pdk
  • Odpowiedz
@Limon2g: bo "lewaki" go chciały cancelować za złapanie typiary za cycek. Wykopki nawet za Akwarelistą by się wstawiły i byłoby im go żal gdyby "lewactwo" go zaatakowało.
  • Odpowiedz
@D-Vision bo z jakiegos powodu myślałem, że wymyśliliśmy to słowo na studiach, ale może ziomek z Lubuskiego przywiózł. Jesteś z okolic Zielonej Góry?
  • Odpowiedz
@Vegetan: Haha śmieszna sprawa, bo jestem nie z Zielonej a Jeleniej Góry, jednak mieszkałem tam tylko przez pierwsze dwa lata swojego życia, więc odpada. Natomiast ciekawe jest to, że słowo to od zawsze wydaje mi się bardzo niszowe i oprócz jednego kumpla w sumie słyszałem je w życiu chyba od jednej osoby. Tak czy siak, piątka kolego! ( )
  • Odpowiedz
@Vegetan: a co jeśli powiem, że to jest baaaardzo, baaaardzo możliwe? Jestem praktycznie pewny, że używam go od czasu kiedy mieszkałem we Wro, a ten kumpel, o którym Ci mówiłem jest właśnie stamtąd (ʘʘ)
  • Odpowiedz