Wpis z mikrobloga

nie wiem jak to skomentować xD


@Wedam: a bo widzisz, jest znacząca różnica zablokować kogoś za nieodpowiednie zachowanie, obrażanie itd., a blokować de facto za cytat. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Wedam: tak, wiem... Jesteś na czarnej za niewinność. Całkiem niedawno pisałem ci, że nawet rozważałem zdjąć cię z czarnej, ale szybko przekonałeś mnie, że to kiepski pomysł. ( )
  • Odpowiedz
@L3stko: Przestań już #!$%@?, ze wrzucasz kogoś za obrażanie. To tylko wygodne kłamstwo, które wciskasz każdemu kto zarzuca ci hipokryzje. Ty masz na czarnej praktycznie wszystkich aktywnych użytkowników, którzy nie obserwuje korwinistycznyxg tagów
  • Odpowiedz
Ty masz na czarnej praktycznie wszystkich aktywnych użytkowników, którzy nie obserwuje korwinistycznyxg tagów


@ZaplutyKarzelReakcji: bzdura. Na czarnej mam tylko trudne przypadki. Nikogo za poglądy nie czarnolistuję.
  • Odpowiedz
bzdura. Na czarnej mam tylko trudne przypadki. Nikogo za poglądy nie czarnolistuję.


@L3stko: Za poglądy nie, tak długo jak są zgodne z korwinizmami. Za przypadkowe zaoranie twoich - jak najbardziej xD
  • Odpowiedz
@Wedam: Czarnolist i banów używają ludzie słabi. Ja na wykopie zawsze robię notatkę o wdzięcznej treści "debil" albo "dzban" czy cokolwiek innego mi przyjdzie do głowy. To bardzo poprawia humor, bo już coraz częściej zdarza się, że chcąc dodać notatkę widzę, że już jakaś tam jest xD No i do tego tak zaszufladkowana osoba nawet nie ma o tym pojęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wedam: Nie. Napisałem u niego jeden jedyny komentarz, w dodatku to był cytat z jego tweeta. Gdyby tak uważał, musiałby uznać siebie za ciężki przypadek. Węglarczyk jest znanym płatkiem śniegu, który nie toleruje żadnej formy krytyki. Nawet samokrytyki.

Ha tfu.
  • Odpowiedz