Wpis z mikrobloga

Nie przepadam za Majewskim, ale trzeba mu oddać jedno. Przynajmniej trzyma się swojego zdania.
Jak się spotkał z Wardęgą to go pognębił trochę. Gdyby nie było kamer to kto wie jak by się skończyło.
Mają kosę więc nie ma przyjaźni.

A co np robi dzban z fit lowers? OJJJ SYLWEK SIEMAAA BYKU
A co np robi Dubiel? OJJJ SYLWEK SIEMA BYKU
i inni co ich Wardęga jechał - tak samo na żywo "OJJJJ SYLWUŚ"

#famemma #wardega
JanParowka - Nie przepadam za Majewskim, ale trzeba mu oddać jedno. Przynajmniej trzy...

źródło: comment_1638302090tC7DS4Xq8EP8kMIX7iOpjB.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@JanParowka: ta. Tez nie lubię majewskiego ale pokazał ze w realu sprawy wyglądają trochę inaczej. Ci którzy tak obstają za krasnoludem ze w tej sytuacji Majewski zachował się zle, prawdopodobnie maja na codzień podobne sytuacje w szkole z takimi majewskimi.
  • Odpowiedz
@JanParowka: Jeden z nielicznych, który nie chowa urazy, reszta gości się przymila do niego f2f, a potem za plecami cieszą się z jego porażek. Nawet kasjo ostatnio przekalkulował, że nie warto z nim mieć konfliktu i spokorniał w stosunku do wardęgi.
  • Odpowiedz
@JanParowka: Tylko, że też trzeba rozróżnić o co były spiny, Majewski mega wyzywał Wardęgę, a wardęga nie zrobił mu filmiku o piciu wody ciepłej, a o fakcie, że chłop dosłownie oszukiwał firmę, był totalnym #!$%@? dla dzieci i ogólnie o bardzo mało moralne rzeczy, gdzie przykładowo co on zrobił Fit Loversa? Pośmiał się z ich gdy bronili Ferrariego czy gdy gadali o tej wodzie, gdzie pewnie z tą wodą sami wiedzą,
  • Odpowiedz
@Wolferros: up, wykopki się podniecają ze gość nie wchodzi wardedze w dupe jak inni, ale jak mówisz, człowiek z kultura i jakaś klasa zwyczajnie by mu powiedział, ze z nim nie gada, obrócił sie na pięcie i poszedł. albo porozmawiał z nim, bez szczególnej czułości, na chłodno.
to ciągniecie za brodę, prztyczki o wyglądzie i klepanie po twarzy gościa który jest z 30cm niższy, pewnie z 20kg chudszy i jeszcze chodzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JanParowka: No ja też nie rozumiem czemu większość ludzi jara się, że inni tworcy typu Fitlovers najpierw są opluwani przez Sylwka a potem się klepią z nim po plecach - przecież to jest na maxa bezpłciowe. Decydujesz się iść ze mną na wojnę to będę cię gnębił, proste i logiczne. Nie lubię Majewskiego ale w tej sytuacji akurat go rozumiem.
  • Odpowiedz
@Ld93: Jeszcze najlepsze, ze Majewski w sumie nawet normalnie rozmawial z krasnoludem. Dopiero jak ten jak do ziomka zaczal zagadywac hehehe a co tam sie dzieje u Ciebie i zonki? Drama jakas hehheeh to wtedy dopieeo sie odpalil. Wedlug mnie to zasluzyl na mocniejszego liscia na odmule.
  • Odpowiedz
@Ld93: @JanParowka: A co takiego Wardęga zrobił Fit Lovers-om? Tyle, że pokazał jak się sami publicznie ośmieszylali.
Co to za krzywda?

Z Majewskim to co innego, bo ujawnił jego kombinatorstwo z jaką firmą, że jest psycholem wobec rodziny, że robi różne knucia i podejrzane zagrywki.
Tutaj Wardęga naruszał coś więcej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@milymirek: ale to nawet nie o to chodzi. Ja mam po prostu takie podejście, że nawet jak masz racje ale mnie atakujesz to możesz się spodziewać, że ci się odwarknę - jak ktoś mnie atakuje to nie mam zamiaru się do niego łasić bez względu na okoliczności. Choćby to tłumaczenie wardegi w stylu "mam kanal commentary, więc nie możesz się czepiać, że na ciebie najezdzam" do mnie też nie trafia. Jak
  • Odpowiedz
@Ld93: Ja bym nie nazwał "atakowaniem" powiedzenie, że Fit Lovers powiedziało coś głupiego o wodzie i covid19.
Akurat każdy może go ruszać, ale też na takim poziomie jak on to robi, a nie w rękoczynach.
  • Odpowiedz