Wpis z mikrobloga

OPŁ.KOD Z KARTY KODÓW(IL.0003) - 0,30 PLN


co to gurwa jest? już kolejny raz płacę 20-30-50gr za to, że używam kodu z karty kodów jednorazowych, nagle z księżyca zaczęli pobierać jakieś śmieszne opłaty, no nie wytrzymię zaraz przysięgam na chrystka nie wytrzymię z tym bankiem już

#pko
  • 17
  • Odpowiedz
@wysuszony: no właśnie nie wiem, nagle zaczęli pobierać opłaty za wpisanie kodu z karty kodów jednorazowych.

da się w ogóle to wyłączyć i włączyć autoryzację przez sms?

choć z drugiej strony za powiadomienia sms też wołają 50gr zamiast 25gr, złodzieje :/
  • Odpowiedz
@austra: @Shavarus: http://www.wykop.pl/wpis/5704164/pko-bank-banki-opl-tan-kl-xxxxxxxx-il-00005-0-50-z/ to znalazłem.

w nowej tabeli opłat i prowizji dla bankowości elektronicznej iPKO jest "Opłata za dostarczanie karty kodów jednorazowych" w wysokości 0,10zł, ale jest tam mała "jedyneczka" z odsyłaczem do objaśnienia: "opłata pobierana miesięcznie z dołu, uzależniona od liczby autoryzowanych operacji, przy pomocy kodów z dostarczonej karty, polegających na rejestracji/modyfikacji/ usunięciu zlecenia (stałego, płatności lub przelewu)."
  • Odpowiedz
@wysuszony: A ciul, już sobie zmieniłam narzędzie autoryzacji na smsy. Jak mi pobiorą opłatę za tę zmianę, to zwijam manatki i lecę do innego banku, nic mnie tu nie trzyma.

Zmiany narzędzia autoryzacji możesz dokonać samodzielnie przez Internet albo u konsultanta. Aby samodzielnie zmienić rodzaj narzędzia, zaloguj się do serwisu internetowego iPKO, wybierz zakładkę "Dostęp", a następnie "Narzędzia autoryzacyjne" i skorzystaj z funkcji "Zmień".


polecam.
  • Odpowiedz
@austra: @austra: Zrezygnuj z karty kodów - niewygodne to i do tego trzeba jeszcze płacić. Możesz autoryzować transakcje kodem wysyłanym na komórkę. Aby zmienić sposób autoryzacji wystarczy wejść na ipko - jest tam specjalna zakładka
  • Odpowiedz
Czy pobierają kasę ze transakcję z użyciem kodu?


@niekulturalnyszabrownik: Tego kodu z SMSa? Nie pobierają. Co do blokowania nieaktywnej karty, to jeśli jej nie aktywowałeś, to moim zdaniem nie trzeba jej blokować, wystarczy zaznaczyć w systemie, że przechodzisz na autoryzację SMSem. Ale w razie czego dopytaj jeszcze na infolinii, bo nie jestem pewna na 100%.
  • Odpowiedz