Wpis z mikrobloga

@chlopak_z_blokow: On w przeciwieństwie do kambodzbanów potrafi składać filmy. Różnica jest w tym zakresie kolosalna. Za to jego zeżarty przez dragi mózg funkcjonuje tak jak funkcjonuje i w tym odcinku np. stwierdził, ze jacyś szamani z hawajów jak się dowiedzieli, ze w Polsce jacyś religijni ludzie w kościele robią to "moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina" to się w głowę pukali, ze jak tak można.
No jak aż
  • Odpowiedz
@dawid131: tamta poprzednia wyjechala do siebei, bo niby tato wrocil skads tam? Byli w zwiazku na odleglosc a potem "zerwali" :) Teraz buja sie z ta ze slamsow, spoko dziewczyna sie wydaje, typowa filipinka, ale ciekawe kiedy i ta sie znudzi
  • Odpowiedz
egzotyczne wyspy, młode dupy, samochody terenowe...wiadomo złodziej co ukradł i oszukał bo nie idzie w poniedzialek poprzez błoto i mróz do Janusza za 700 dolarów miesięcznie
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Chiński system kredytu społecznego.
Warto gwoli przypomnienia zaznaczyć, że ocena obywatela ma kolosalny wpływ na jego poziom życia.
Osoby mające ocenę niską mogą spodziewać się m.in. wolniejszego internetu,
Są kary, ale i nagrody
Premiowane są także: donosicielstwo
Tego rodzaju technologia – bardzo przecież kontrowersyjna – jest
  • Odpowiedz
@Wykopkidwa: tak jest, codziennie punkty za donos i wychwalanie lidera, kraj potrzebuje donosów i pochwał, tak przynajmniej kilkaset milionów donosów i drugie tyle pochwal dziennie…jeśli wam to poprawi humor to możecie sobie w to wierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz