Wpis z mikrobloga

@HonyszkeKojok: W raptem kilku filmach miał coś innego niż bransoletę.
Btw. strasznie nie lubię, jak zbyt wąski pasek jest założony, bo wystają spod spodu teleskopu. Brrr... Moje OCD cierpi straszliwie.
A cygan to bardziej, jak zegarek jest złoty. Bransoleta nie ma nic do tego.
@HonyszkeKojok: To jest w sumie ciekawe zagadnienie. Jak zaczynałem interesować się zegarkami, to bransolety mnie odpychały, kojarzyły mi się z takim sebiksowym kajdanem, do tego jakiś łańcuch na szyję i nadgarstek. Ewentualnie w w jakiejś wersji blaszkowej u Janusza złotówy. I dużo ludzi, którzy nie interesują się zegarkami zdaje się myśleć podobnie.
Z biegiem czasu podejście mi się zmieniło, a dobrej jakości bransoleta to cenny element zegarka i daje też w
@HonyszkeKojok: Mam jeden zegarek, gdzie zrobiłem coś takiego, ale to wynikało z tego, że zegarek ma rozstaw z dupy (19mm) i ciężko dobrać pasek. Tak bransoleta ma takie jakby wysuwane elementy, które robią za dystans do uszu (można zakładać na pewno od 18mm do 20mm; innych nie próbowałem). We współczesnym zegarku to #!$%@? wygląda, ale tam ma to jakiś sens, bo Seiko z roku (chyba, na tyle na ile udało mi
@zzbkk: Potwierdzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grey09: miałem podobnie, obecnie jestem fanem dobrych bransolet i jest to jeden z elementow, na który zwracam uwagę teraz przy zakupie :)
Guma i skóra tez spoko, ale jednak bransoleta top.
A więc pytasz, czy Bond jest wsiórem?


@Del: Akurat to zły przykład bo Bond nosi Seamastera tak jak nosi kaburę - czyli na wypadek akcji - ale przez głupi product placement ludzie zaczęli myśleć że to w dobrym stylu bujać się z takim nurkiem w garniturze. Sorry ale lepiej nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@gjoef: Ale, jakby nie patrzeć właśnie takie coś kreuje modę. Bond nie nosi nurka na NATO dlatego, że ludzie tak nosili, tylko ludzie nosza dlatego, że Bond tak robił. Bond został ikoną mody i dlatego wiele dziwnych połączeń garnituru z dodatkami uchodzi dziś na sucho.