Wpis z mikrobloga

@QoTheGreat: Kontynuacja to raczej nie, bo anime po jakiejś 1/3 mangi robi oryginalne zakończenie. Ale remake jak najbardziej, bo tak naprawdę zaadoptowano tylko podbudówkę do właściwej, najlepszej części mangi.

Nic dziwnego po zakończeniu prac ekipa, czy reżyser szczegółów nie znam rozpoczął pracę nad tytanami


Yyyyyy??? Claymore zrobiło Madhouse, Tytanów - Studio Wit. Tanaka, reżyser Claymore pracował przy AoT, ale tylko jako asystent Arakiego, więc wątpię żeby miał jakiś większy wpływ na
Kontynuacja to raczej nie, bo anime po jakiejś 1/3 mangi robi oryginalne zakończenie. Ale remake jak najbardziej, bo tak naprawdę zaadoptowano tylko podbudówkę do właściwej, najlepszej części mangi.


@kinasato: Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Imo druga połowa mangi wypada biednie i z czasem jest coraz gorzej jeśli chodzi o jakość serii. I szczerze, nie mając świadomości co się dzieje później, ludzie oglądający wyłącznie anime nie tracą wiele.
@young_fifi:

Imo druga połowa mangi wypada biednie


Ja bym to podzielił na trzy części, a nie dwie. Środek w sensie rozwikłanie tajemnicy, rebelia, etc. właściwie wszystko dopóki historia była jeszcze w miarę przyziemna było według mnie najlepsze. Dopiero przejście w magiczny clusterfuck istot półboskich, czyli ostatnie 1/3 siadło straszliwie.

ludzie oglądający wyłącznie anime nie tracą wiele.


Tam chyba jest chyba tylko walka z rigaldo a potem autorskie zakończenie z priscilla. Czyli