Wpis z mikrobloga

Mirki co to może być? Jadłem wczoraj obiad i nagle poczułem jakiś lekki ból, bardziej blokadę od prawej strony żuchwy. Takie coś występuje tylko przy gryzieniu co pare gryzow, myślałem ze cos nadwyrężyłem i nawet tego obiadu już nie próbowałem dokończyć... Teraz próbowałem bułkę zjeść i znowu to samo. Jak rozmawiam to normalnie nic mi nie jest, otwierałem jeszcze szerzej usta jakbym chciał ziewać i tez nic nie boli itp.
Jutro raczej pójdę do chirurga szczękowego, o ile termin będzie wolny... Ktoś miał coś podobnego?
#zdrowie
  • 8
@Mr_Hankey: Chłopie z nieba mi spadasz i to jeszcze o tej godzinie, trochę wahałem się napisac żeby Ci spamu nie robić ale jak już jest okazja to się zapytam o jeszcze jedna rzecz... Generalnie dzisiaj już normalnie jadłem, gryzlem trochę delikatniej niż zawsze ale jest git, nie mam już tej „ blokady „ która pojawiała się co jakiś czas ale mam jakiś taki lekki szczękościsk, tez takie coś Ci towarzyszyło? Nawet
@qwertyytrewqu: Miałem szczękościsk kilka razy ale co ciekawe było to podczas spania, gdy się przebudziłem dosłownie na parę sekund to w ogóle nie mogłem otworzyć buzi xD Wtedy właśnie się trochę wystraszyłem po czym sięgnąłem po kolagen wraz z mixem witamin i problem ustąpił. Życzę ci również tego samego, dobranoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)