Wpis z mikrobloga

Macie jakiś sposób, żeby przesłać książkę na chmurę w nowszym formacie? Jakkolwiek bym nie próbował, ciągle czytnik zasysa mi wersję w starszym formacie.

Próbowałem:
- wysyłać plik .mobi w hybrydowym formacie przez maila i wtyczkę Send to Kindle (oryginał z księgarni)
- wysyłać plik .mobi (w Calibre sformatowany jako new) i .azw3 przez maila, nie dochodzą w ogóle
- wysyłać plik .mobi w hybrydowym formacie przez maila z dopiskiem convert
Za każdym razem otrzymany plik nie równa się temu, który przesyłam na czytnik po kablu.

Jakieś pomysły?

Książka, z którą mam problem to #!$%@?ństwa. Księżniczki, bitcoiny i kraje wymyślone_ #wykopkindleclub

#kindle #ebook #wkc #czytniki
qmox - Macie jakiś sposób, żeby przesłać książkę na chmurę w nowszym formacie? Jakkol...

źródło: comment_16381167162Fwl8OUKT3krKlx60kMKhZ.jpg

Pobierz
  • 6
@qmox a jak wygląda wysłana przez ciebie książka na innym urządzeniu, spod innej aplikacji do czytania itd?

jak dla mnie to wygląda na domyśłne ustawienia czytania na twoim czytniku, gdzie azw3 afaik przyjmuje z defaulta twoje ustawienie, a mobi musiałem zawsze zmieniać per kniga

inna rzecz to czy możesz w jakikolwiek sposób zarządzać biblioteką na koncie amazona?
kiedyś kombinowałem z tym jak manualnie dodawać do konta książki, ale pewnie nic się w