Wpis z mikrobloga

@WykopanyDzon: Ja nie wiem jak wy możecie oglądać to na takich stronach. O ile alkomaster jeszcze rozumiem żeby nie kupować kota w worku tak fame mma jest dla mnie niezrozumiałe. Próbowałem wczoraj włączyć alkomaster na strumyku bo wieczorem w robocie a nie wiedziałem czy zapis będzie dostępny przez kilka dni jak na fame. Na telefonie nie da się tego odpalić bo odpala reklamy, na tv #!$%@? mi kilka kart z
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: na tylu sprzętach próbowaleś odpalić a nigdy nie słyszałeś o czymś takim jak ublock? na telefonie jest np przeglądarka brave i na strumyku nie ma reklam żadnych xD
  • Odpowiedz
@kr4wy: Na telefonie mam safari i chrome i to mi wystarcza. Z komputera korzystam mało głównie office i pare starszych gier ewentualnie czasami meczyk ekstraklasy ale za to tez płace 50 euro za sezon wiec nie potrzebuje adblocka
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: ale na Vimeo było oficjalne źródło bezpośrednio od Alkomaster - ten sam sygnał był puszczany na stronie PPV (podobnie na FameMMA 1/2 ludzie wyciągnęli kod do playera)

a Paypala nie było, żeby sobie robić zwroty
  • Odpowiedz