Wpis z mikrobloga

W sumie śmieszna nauczka i potwierdzenie, ze mordekracja rzuca banami na lewo i prawo, czasami bez ostrzeżenia.
Ban na 90 dni przyznany za "manipulację głosami", która polegała na zakopywaniu znalezisk jako spam, a nie "nie nadaje się". Pewnie poszło też za niebieskie konta xD Z tego co widziałem, większośc ludzi dostaje ostrzeżenie przed banem, ale tutaj nie - od razu "wypier papier". Do tego dwa razy trzeba w helpdesku się dopytywać za jest ta blokada, bo dla personelu to było na tyle oczywiste, że uznali na początku iz mam się walić.

Przy okazji w końcu przeczytalem ten słynny regulamin, a nawet przejrzałem "standardy moderacji" i nic tam nie ma xD

#moderacja #moderacjacontent
źródło: comment_1638094006TEDHS0eArA8JVGhQQT8Lqu.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CherryJerry: nie czytałem bo i po co. Mogą napisać 1000 stron regulaminu i mam się wtedy doszukiwać luk żeby je wykorzystać?

Wiadomo że nie wszystko będzie opisane precyzyjnie, zwłaszcza, że kasy za to konto nie zapłaciłeś
@Arcyksienciuniu: Granica pomiędzy "subskrybowaniem" danych twórców poprzez mirkolisty, a zwoływanie się do wykopywania danej treści jest bardzo płynna. Ale ostatecznie i tak zwykle kończy się wykopaniem danego znaleziska.

Zresztą nie chce mi się dalej tego drążyć, trzy miesiące odwyku wystarczyło bym zniechęcił się do tego serwisu. Szkoda tylko, że pomimo iż to jest prywatny serwis, to nie ma problemu z sięganiem po dotacje czy odroczenia podatków.
@CherryJerry: kiedys tez dostałem ostrzezenie ze zakopywalem za spam wszystko co niebieskie. a
w zeszlym roku bana dostałem bo spam gromoty zakopywalem od tego czasu. nic nie zakopuje i nie wykopuję. bo oni tu kary za podstawową funkcję wykpu dają. więc kij im w oko/. i tak opłacony spam trafi na głowną a ten smieszny tekst o tym ze użytkownicy tworzą ten portal to przestał być prawdziwy dobrych kilka lat temu
kiedys tez dostałem ostrzezenie ze zakopywalem za spam wszystko co niebieskie. a


@Arcyksienciuniu: przynajmniej dali Ci ostrzeżenie. Pisał mi ktoś kiedyś, ze dostał kopa za zakopywanie znalezisk z serii "pis codzienny", wtedy myslałem że coś musiał popieprzyć.

@truten_szerszenia: przyszedłem tutaj jak wykup.pl miał czasy świetności już dawno za sobą, ale cały czas to leci w dół. Pomijając że posiadanie adblocka tutaj jest konieczne, to treści sa przejmowane przez konkretne serwisy.