Wpis z mikrobloga

W sumie takie #!$%@? gale pokazuja jak niektórzy nie mają życia poza wykopem, bo ja na przykład jak gorące jest zasrane czymś co mam w dupie to mogę zająć się czymś innym i nie płacze o to na wykopie, nawet żadnego tagu nie mam na czarno XD
A tu wystarczy jeden dzień jakieś inne gówno w gorących to już "elity" płaczą XD
#alkomaster #famemma
  • 9
  • Odpowiedz
nie mają życia poza wykopem


@Krzysio_misio12: uwielbiam ludzi co przezywaja co dzieje sie w internecie - i to jaki ja jestę dorosly, nie ynteresuje mnie to, ale tak mnie zapieklo, ze musze skomciac jaki ja to jestem i mam silna psychike XD
  • Odpowiedz
@Krzysio_misio12 Ja tam na przykład mam #!$%@?, obejrzałem wczoraj z 20 minut tego show i uznałem, że szkoda mi na to czasu. Dzisiaj trochę śmieszy mnie fakt, że wieczorem gorące były #!$%@? tym ściekiem, a dzisiaj są #!$%@? tym jaki to ściek i jak można to oglądać. I zamiast jednego wieczoru na wydarzenie, mamy prawie dwa dni i coraz więcej osób o tym słyszy. Część będzie to dalej oglądać i wspierać, druga
  • Odpowiedz
Najgorzej jest wtedy, jak w tym czasie co gorace byly wypelnione patosreamami/ byly puste, nie wchodziles tu wcale, a teraz co drugi post dotyczy pustych goracych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz