Wpis z mikrobloga

#lego czesc Mireczki. czy ktos z was sprzedaje na allegro podworko mikolaja (40484) ponizej 100 zl albo/i defendera za ok. 400? Albo w #krakow do recznej wymiany towaru na srodki platnicze?
Jest na allegro kilka ofert, ale nie wiem na ile sprzedajacy dbaja o zapakowanie bo nie kojarze nickow
  • 9
Panowie, zluzujmy troszke. ok. 400 a 400 to nie jest to samo. Widzialam kilka wpisow ze ludzie chcieli dla siebie, skorzystali z promki i chca odzyskac kase w miare szybko, bez zbytniego podbijania hajsu (wiadomo-koszty przesylki, przewalutowanie itp). dlatego pisze
@d0n_chich0t: jak chcesz holdowac i sprzedac drozej - spoko, twoja sprawa. niech sie wiedzie :)
Ja po prostu nie podzielam szalu na akurat ten model, ale niebieski chce wiec pomyslalam ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fate-of-Furia: luzik. Może ktoś jest po prostu smutny że nie kupił bo np. nie miał pieniędzy żeby 1200 wydać, ja się dość długo zastanawiałem bo to sporo kasy a wydatki zaraz się zaczną w związku ze świętami.

Tak jak piszesz, jeden może trzymać kilka lat a drugiemu nie zależy na nie wiadomo jakim zarobku bo ma swój zestaw najtaniej w historii :) Wczoraj na allegro poszło 370 sztuk za 499zł (no