Wpis z mikrobloga

Mirki, bo czekam aż przyjdzie mi tablet i chcę go zaopatrzyć w internet, jednak niestety play nie oferuje usługi współdzielenia mojego pakietu internetowego na inne urządzenie, więc chyba jedyną opcją bedzie zakup jakiejś karty, no i teraz tu pytanie, bo abonament mam od jakichś 15 lat - co najbardziej się teraz opłaca? Nie będę korzystał jakoś bardzo dużo myślę, głównie jednak opierał się będę na WiFi, więc pakiet nie musi być potężny, ale fajnie by było jakby był aktywny przez możliwie długi czas - żebym nie musiał co miesiąc po prostu doładowywać tej karty. Nie wiem jakie obecnie są realia, czy w ogóle jest taka opcja? Często na jakichś napojach typu pepsi jest informacja że gratis internet w jakiejś tam sieci - warto z tego korzystać i pod to szukać karty?

#telekomunikacja #internetmobilny #operatorzykomorkowi #internet
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czosnecky: Jeśli tablet ma wbudowane gniazdo na kartę SIM to odpada konieczność zakupu routera do tego celu.
W kwestii wyboru oferty na kartę... Ogólnie ważność pakietu internetu to jedno (zwykle około miesiąc), a ważność konta na połączenia wychodzące (numeru) to drugie. Jest wiele taryf z rokiem ważności konta po każdym doładowaniu, więc da się zrobić tak, że troska o to drugie praktycznie odpada. Brak limitu ważności pakietów masz tylko w taryfie
  • Odpowiedz