Wpis z mikrobloga

Siema, planuje kupić któryś z tych dwóch telefonów:
Galaxy FE 20 5G
Galaxy S21
Ma ktoś któryś z tych modeli o może polecić/odradzić?
Osobiście wolałbym S21 tylko dlatego, że jest mniejszy, ale nie jest to kluczowy argument.
Jak z baterią w tych telefonach?
Jest jakaś duża różnica w tym nowym Exynosie czy wciąż lepszy Snapdragon?
Czytałem jakieś opinie ludzi, że niby Exynos 2100 zaczął im się grzać po jakimś czasie, ale ile w tym prawdy to nie wiem.
Dzięki za odpowiedzi
#telefony #android #samsung #smarfton #technologia
  • 9
@Diamencik000: komentarz taktyczny, bo sam mam podobny dylemat ;) właściwie to brałbym S21, gdyby tylko był w rozmiarze S20FE, bo obecnie mam ekran 6,1" i chciałbym coś w okolicy 6,5". S20FE będzie tańszy i ma np. slot na karty pamięci, z kolei S21 jest świeższy co oznacza dłuższe wsparcie, ma jaśniejszy ekran. Obejrzyj sobie test to może rozwieje Twoje wątpliwości
Lucar - @Diamencik000: komentarz taktyczny, bo sam mam podobny dylemat ;) właściwie t...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Diamencik000: S20 FE jest generację starszy, i to wykastrowany flagowiec.
S21 jest generację nowszy i żadne oszczędności nie miały tam miejsca.
Bierz S21
@Diamencik000 mam S21 od miesiąca i jeśli chodzi o baterie to jest rzeczywiście kiepska ale tylko jesli szuka sieci caly czas, na samym tym ucieka bardzo. Jesli chodzi o procesor to dziala szybko, nie zaznalem jeszcze zawieszenia sie aplikacji. Bardzo pozytywne aparaty, w nocy standard nie wychodza zdjecia xD. Mi brakuje wejscia na sluchawki. Jak cos to pytaj to postsram sie pomoc