Wpis z mikrobloga

@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Braun kiedyś powiedzial ,,wolność Tomku w swoim domku", to z batożeniem pederastow to była naturalna reakcja na chęć publicznego manifestowania swoich zboczeń, i prawidłowo. Nie bedzies mi wmawiał że to jest coś normalnego. A skoro już się tak obnosicie to pytanie... Odgrywasz rolę męża czy żony?
  • Odpowiedz
Braun kiedyś powiedzial ,,wolność Tomku w swoim domku"


@Kaddaffi: Nie Braun, tylko Tuwim bystry konfederato xD
To znaczy zamordysto, patrząc na #!$%@? poglądy względem homoseksualistów. Gówno cie powinno obchodzić co ludzie manifestują korzystając z podstawowych praw publicznych. Wbrew zawartość waszych fapfolderów nikt tam nie biega na golasa obklejony sztucznymi penisami.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zombo: Kiedy ten dziad o watpliwej postawie moralnej przestanie sie wreszcie udzielac w przestrzeni publicznej?


@SlavedWizard: Skoro wypierdki z portalu ze śmiesznymi prawakami codziennie postują swoje urojenia to czemu odmawiasz tego prawa Millerowi?
  • Odpowiedz
@weezyxboss: Ilość członków rodzin i osób bez kwalifikacji w spółkach skarbu państwa przy obniżeniu wymagań konkursowych. Ilość pieniędzy wywalanych na socjal, skradzionych i zmarnotrawionych. Upolitycznienie sądów, TK i prokuratury, de facto naruszenie trójpodziału władzy. Zredukowanie roli prezydenta i pierwszej damy do figurantów partyjnych. Szkodliwe zmiany w prawie. To wszystko kwestie, które jak najbardziej można porównywać z poprzednimi rządami i tylko symetrysta czyli w praktyce pisowiec może temu zaprzeczać.
  • Odpowiedz
@Elaviart: No ale dalej nie rozumiem twojej logiki to że ktoś kradnie więcej to znaczy że poprzednie rządy są spoko bo kradli mniej ? XD dla mnie to nie ma różnicy ja napisałem stricte o tym że miler sam był komunistycznym złodziejem państwowym a ludzie teraz cytują jego wypowiedzi jakby był bohaterem narodowym xDDD
  • Odpowiedz
@weezyxboss: Przecież ci wytłumaczyłem co miałem na myśli mówiąc, że rząd kradnie więcej. Nigdzie nie pisałem, że inny jest spoko, tylko o tym, że ma pełne prawo krytykować PiS tak jak reszta polskich obywateli.
No i to, nawet ten "komunistyczny złodziej państwowy" był przy pisie niemal krystalicznie czysty, stąd i pełne prawo do oceny. Gdzie tu widzisz bohatera narodowego? xD Tworzysz sobie jakieś projekcje i z nimi polemizujesz, sprytne xD
  • Odpowiedz
@Elaviart: No i to mnie właśnie bawi że złodziej mówi złodziejowi że się nie kradnie xD a wykopki biją brawo, to przykre jak ludzie szybko zapominają afery innych i nie, nie usprawiedliwiam rządów pis bo też robią #!$%@? tu ale zawsze z tyłu głowy mam co robili inni jak np Tusk który wjeżdża na białym koniu a ludzie widzą w nim szanse na poprawę zapominając jak np #!$%@?ł im kase z
  • Odpowiedz
@CrazyxDriver: Unia wymaga tylko stawki podstawowej (>= 15%). Stawka obniżona (czyli u nas te 8 i 5%) może być tylko jedna, >=5%. Wszystko co obecnie łapie się na obniżoną stawkę mogłoby być z VATem 5%. Nawet ośmiorniczki ¯\_(ツ)_/¯ (nawet kiedyś były, ale obecnie są w stawce podstawowej... tak to pan PiS tylko obniża podatki)
  • Odpowiedz