Wpis z mikrobloga

Hejka mam małą wiadomość . Szanuje każda opiniuje . Tylko ze nie mogę zgodzić się z stwierdzeniem ze jestem jakiś trollem czy tez chce się trochę wybić na nim dodam tez ze nawet zostałam osadzona ze chce sobie na nim zarobić Tak szczerze to wiecie i rozumem ze jestem nowa tutaj tylko tak na prawdę na jednym live dostałam coś kasy od was za co dzięki bo mogłam kupić sobie kamerkę . Ale nie oczekiwałam ze coś dostaje czy sobie zarobię . Wole iść do normalnie roboty niż siedzieć na dupie i nic nie robić także xD
Na kanale nagrywam co mi się podoba czy mam mało wyświetleń czy nie . Nagrywanie jest moja pasja i nie chce nawet czytać takich #!$%@? ze wybija się na tajgerze. Tak na prawdę patrząc gdybym chciała ,, Fejmu ” na pewno nie oparłabym się na jego osobie . Patrząc nie ma jakiś sporych zasięgów a jego opinia nie należy do dobrych . Lubię nagrywać commentaty i będę to robiła a jeśli chcecie uważać ze robię to pod fejm to uważajcie macie do tego prawo mimo wszystko : Życzę wam miłej nocki
#bonzo
  • 7
@Viczi: A ja tak z innej beczki napiszę. Wpadając tutaj na tag #bonzo pewnie myślałaś że spotkasz tutaj jego a'la finów, a okazało się że to jedno wielkie kręcenie beczki. To musiał być dla Ciebie szok. To tak jakby wejść na tag #lewandowski i odkryć że ludzie na tym tagu się śmieją z Pana Roberta . Ewenement na skalę światową.... Wielki Jjutuber którego grono obserwatorów to w 99% jego anty fani.
@Viczi: Nie przejmuj się komentarzami kilku dzieciaków na strimie. Zareagowałaś właściwie - a o "wybicie się" na jego "fejmie" trudno nawet mówić, bo on ma w tym momencie niemalże ZEROWY fejm ;) Na jego strimach jest max 30 osób (czyli 90% ludzi z tego tagu) a ilość kompromitacji, wycieki nagrań jego rozmów/filmików (obleśnych zresztą) - spowodowały, że NIKT normalny nie traktuje tego mitomana poważnie. On miał przez moment troszkę większe zasięgi