Wpis z mikrobloga

a nie od razu chcesz je zastąpić nowymi oglądając nową serie i zapominając o poprzedniej :/


@Thachii: Nie ma szans, żebym zapomniał. Pierwszy raz oglądałem oryginalną serię 20 lat temu i już wtedy wywarła na mnie spore wrażenie. Niedawno ją sobie powtórzyłem, a teraz skończyłem oglądać rebuildy i będę o nich jeszcze długo rozmyślać. Chcę tylko uśmierzyć czymś smutek, że to już koniec ()
  • Odpowiedz
@GeneralX: nie, chyba zostałem źle zrozumiany. Nie chcę kalki evangeliona, ani czegoś podobnego co sprawi, że przy oglądaniu będę przyrównywać do evangeliona, tylko poprostu jakiegoś animca z mocną historią które potrafi wciągnąć. W sumie to nie widziałem wielu anime, ale zajebiście podobał mi się Berserk, Samurai Champloo i Cowboy Bebop.
  • Odpowiedz
Saiki K i Konosuba


@Miss_Injustice: jak tak patrzę na większość z tych animców które ludzie polecili to sporo z nich mnie na start odrzuca kreską. Są zbyt "cute" jak dla mnie, wolę coś brudniejszego jak berserk właśnie
  • Odpowiedz
@Miss_Injustice: Spoko, na razie spróbuje Wolf Rain którego ktoś już wcześniej polecił, a potem się zobaczy. Chcę jeszcze zrobić rewatch Death Note bo też bardzo dawno oglądałem i już szczególy się zatarły. Zainteresował mnie też Chainsaw man, ale widzę, że to shonen więc nie wiem czy nie okaże się jednak zbyt głupiutki.
  • Odpowiedz