Wpis z mikrobloga

Z okazji czarnego piątku postanowiłem przesiąść się z MB Pro 2018 Touchpad na najnowszego MB Pro 2021 z M1 Pro, 16 GB RAM i 1TB SDD (wersja 10 rdzeni).
Z jednej strony jest cięższy i grubszy, z drugiej normalna klawiatura, świetny ekran, magsafe, świetny czas pracy na baterii. Super, że Apple wróciło do korzeni i posłuchało użytkowników. Procesor M1 póki co też znacznie lepiej niż i7 jaki miałem, wiatraki jeszcze ani razu się nie włączyły.

#macbook #macbookpro #apple #blackfriday #chwalesie
Pobierz blinxdxb - Z okazji czarnego piątku postanowiłem przesiąść się z MB Pro 2018 Touchpad...
źródło: comment_1637946294DPOtnBq3M22IHtKkBM5eIq.jpg
  • 31
@Init0: niewielki, ale nie mieszkam w Polsce, inne są ceny i inne są wypłaty. Zapłaciłem za niego w przeliczeniu 10k (na allegro widzę te wersje za 13k) a to jest 1/6 wypłaty.
@AlezWieje: nie, nienawidziłem go i żałowałem, że kupiłem wersje z nim. Lubię sobie w terminalu pogrzebać i brak klawiszy funkcyjnych w tym ESC do dzisiaj doprowadza mnie do szału. Potem wyszedł touchbar z fizycznym ESC, ale nie opłacało mi się zmieniac. Teraz to inna bajka. A tak to touchbara nie używałem do niczego, podoba mi się jak jest teraz i w końcu jest normalna klawiatura
@smutna_rzaba: @blinxdxb: mam pro m1 z zeszłego roki i wiatraków jeszcze nie słyszałem. Co prawda używam tylko do programowania iOS, ale na intelu przy budowaniu czy profilowaniu projektu lapek się grzał i wiatraki się włączały często. Tutaj nie dość że projekt buduje się dwa razy szybciej to jest cichutko.