Wpis z mikrobloga

Cześć mirasy, jak działa xbox game pass? Widziałem że na allegro są klucze na 12 miesięcy, jednak tylko dla nowych kont - co w przypadku gdy rok minie? W jakiej cenie jest kontynuacja subskrypcji? A może mogę po prostu założyć nowe konto i lecieć od nowa? Oczywiście domyślam się że w przypadku niektórych gier będzie to kiepska opcja bo tracę moje dane, no ale jeszcze sam nie wiem w co będę grał ;)

#xbox #gamepass
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czosnecky: Jak minie czas a nie wyłączyłeś suba to będzie ściągać 55 pln. Co jakiś czas dawni subskrybenci dostają promocję dla powracających za kilka złotych na 1-3 miesiące.
  • Odpowiedz
@Czosnecky na stałe masz większość gier Microsoftu (czyli również bethesdy) wyjątkami są tylko gry którym kończą się licencje, jak przykładowo samochodowe, które zwykle po kilku latach wylatują.

Gry EA też są bardzo długo, na podobnej zasadzie, kończy się licencja to mogą zostać usunięte ale zwykle są bardzo długo albo dożywotnio.

Reszta gier to już loteria. Zwykle z rok są ale zdarzają się i takie co tylko pół roku a rekordzistą jest chyba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czosnecky: Fifa chyba nie jest w gp, przynajmniej ta najnowsza. Na stałe to produkcje sygnowane przez ms. Zanim coś wyleci to zdążysz ograć i zapomnieć.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ademu: fifa 21 jest chyba w gp, tak mi sie zdaje z tego co ostatnio patrzalem. Zresztą aktualnie po wyjściu fify 22 nawet na płycie da sie kupic za 2 dyszki fife 21.
@Czosnecky nie używaj allegro ale cos typu tanigamepass.pl, tylko wyłącz potem przedluzenie subskrypcji żeby nie pobralo. A jak się skonczy, robisz nowe konto na mailu, tam kupujesz game passa, logujesz sie na te konto na konsoli a konsole
  • Odpowiedz