Wpis z mikrobloga

https://www.mpk.krakow.pl/pl/aktualnosci/news,9808,mpk-wymienia-nazwy-przystankow-i-dodaje-numery.html

Po prostu nie wierzę, po tylu latach, ktoś w krakowskim MPK faktycznie poszedł po rozum do głowy i ogarnął ta jedną rzecz. Przez te wszystkie lata w Krakowie przeżyłem już kilka zmian nazw przystanków w stylu Dworzec Główny -> Teatr Słowackiego i zawsze narzekałem, że choć raz mogliby faktycznie pomóc i dodać literki/cyferki.

A tutaj proszę, jest. A jeszcze wczoraj narzekałem na dokładnie ten problem xD

#krakow ##!$%@? #mpkkrakow
  • 6
  • Odpowiedz
No w końcu. Też mnie to wkurzało. Chyba jedna z lepszych decyzji w Krakowie od paru lat haha Żeby teraz te numerki były zgodne z numerkami w aplikacji xD
  • Odpowiedz
@racer1714: myślę, że to raczej aplikacje będą się musiały dostosować. Aczkolwiek to tylko zmiana nazwy przystanku, bo do tej pory i tak jakiś musieli to sobie w warstwie logicznej oddzielić.

@NikczemnyJudasz: no ja to samo. Jak przyjechałem do Krakowa to jeździłem według map i aplikacji. Weź tu ogarnij na takim mogilskim jak masz 8 różnych przystanków, góra dół, mało co jeszcze kminisz, kierunków też nie do końca jeszcze kojarzysz i
  • Odpowiedz
@Catttana: faktycznie, taka zmiana to miliony złotych monet ( ͡° ͜ʖ ͡°) A zawsze mogli wydać na coś co się faktycznie przyda mieszkańcom, np. na dokarmianie gołębi albo monitorowanie w internecie i prasie nazwiska Majchrowski
  • Odpowiedz