Wpis z mikrobloga

ObesranoTV ile jeszcze lajtów zrobisz zaszczany menelu. Pamietam jak zrobiłeś pożegnalnego lajta gdzie zarobiłeś 6k a za 2 tygodnie wróciłeś bo co? Zobaczyłeś że dobra kasa z YT? Ty zaszczany menelu wyglądasz 100x gorzej niż Meksykano. Oskarżasz meksyka że jest menelem a to ty robisz pijackie lajwy a Meksykano 2 lata już nie. Długo by pisać o twoich kłamstwach. Jesteś najgorszym oszustem i obłudnikiem w Uniwersum 17!

#kononowicz #mexicano #olgierdanotv
  • 22
  • Odpowiedz
@De_besta: piszesz tutaj w imię czego !!!! W imię jakiegoś menela niby twojego idola !!!!! WSZYSCY WIEMY ZE TO TY JARUŚ PRÓBUJESZ TUTAJ POKAZAĆ ZE MASZ WŁAŚNIE KOGO !!!! Przecież nikt normalny nie będzie przezywać jakiegoś zwykłego śm….a który znęcał się nad własną matką.
  • Odpowiedz
@De_besta: Tak było. Trzeba było zejść niepokonanym a nie tak jak teraz dawać się bejtować Kosno i kompromitować się z filmu na film. Łukasz gdzieś podobno zastrzegł sobie że wróci jedynie wtedy, kiedy Jarunia albo Sławeczek wytoczy mu proces mimo faktu że bardzo dobrze wiedział że jeden i drugi poszli na policję i robił o tym wpisy i filmy. Dodatkowo tak się zastanawiam: jak Kosno go dał na policję to
K.....e - @De_besta: Tak było. Trzeba było zejść niepokonanym a nie tak jak teraz daw...

źródło: comment_1637925675u7WHqMCKaK2OFLeMUHvvNH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MSI87: Ale jaka prawda? Misiu tutaj nie chodzi o menela. Tutaj chodzi o zachowanie Olgierda. Olgierd który rozliczał Jareczka z jego nieróbstwa sam okazał się bezrobotnym. Olo mówił że zamiast do pracy to Jaro woli lajty robić. Co robi Olgierd? Lajt za lajtem z menelem w tle. Śmiał się że Jareczek sobie skodę kupił która ma 20 lat a Olgierd sam prawa jazdy nie ma. Słaba matura Jareczka? Olgierd sam
  • Odpowiedz
Jesteś najgorszym oszustem i obłudnikiem w Uniwersum 17!


@De_besta: Zgadzam się że jest oszustem i obłudnikiem ale do uniwersum szkolna 17 on nigdy nie należał i nie będzie należał jedyne co łączy go ze szkolną to to że zapłacił za obiadek dla knura i szczura
  • Odpowiedz
@ryba9: Zapomniałeś dopisać że jeszcze mocz pił, DWA razy bo za pierwszym się nie nagrało. Ja nie bronię menela a jestem nazywany bobolakiem bo krytykuję Olgierda. Ja chcę tylko pokazać że gość który wytykał pewne zachowania komuś robi takie same albo gorsze rzeczy. I nie mam zamiaru cały czas go klepać po plecach za to że zorganizował zbiórkę na dom dziecka czy coś bo Olgierda zachowanie można tłumaczyć jak tylko
  • Odpowiedz
@Kartofle_miesne: nie zapomniałem napisac ze pił mocz bo mam to w dupie. Przemoc w rodzinie, notoryczne kłamstwa, pomawianie ludzi o mocne rzeczy np że konon gwałcił swoja matkę, przywłaszczenie sobie pieniędzy przeznaczonych dla dzieci z domu dziecka itd. Słuchaj to jest odrażajacy typ którego nienawidzę i nigdy o nim zdania nie zmienie. Olgierdano rzeczywiscie też przegina ale jesli mam wesprzec kogoś w walce z tymi szujami jest to oczywiscie Olo
  • Odpowiedz
@ryba9: I co to da? Że on tego menela gniecie i gniecie tymi swoimi filmami? Kanał mu spadł i to jeszcze nie przez Olgierda i ten świętował jakby to było jego dzieło i co? Menel wrócił do nagrywania. Jarunia zanim nagrywał to łaził po krzakach i zbierał butelki żeby na żubra mieć zamiast iść do pracy. I takie filmy o nim robione przez Olgierda co zmieniły? Nic. Zrobiło się jedynie
  • Odpowiedz
@Kartofle_miesne: prawda jest taka ze wójcik ma cos takiego jak pesel i predzej czy pozniej go znajda nawet w czarnej dupie XD jego ukrywania sie i udawanie ze jest kims innym nic nie dalo juz we wrzesniu kiedy juz wiedzielismy o nim prawie wszystko. wystarczylo isc na policje a policja go po prostu znalazla, ile moze byc takich dzbanow w jego wieku?

wójcik sie sam osmiesza swoja infantylnoscia

ale sam
  • Odpowiedz
@rafalkosnozawszenapropsie: Czasem mam wrażenie że to faktycznie wszystko fiksja ugułem. Bo jak zdrowo myślący chłopak może wydzwaniać do jakiegoś innego tapczana z groźbami, straszyć go, wyzywać go i jego rodzinę gdzie bardzo dobrze każdy wie że to wszystko jest nagrywane. I później jak w necie wypisuje że stoi u niego pod blokiem i ktoś przypadkowo niszczy mienie tego drugiego. Wszystkich dookoła Łukasz straszył sądami, prokuratorami, sprawami a jak tylko Kosno
  • Odpowiedz