Wpis z mikrobloga

ObesranoTV ile jeszcze lajtów zrobisz zaszczany menelu. Pamietam jak zrobiłeś pożegnalnego lajta gdzie zarobiłeś 6k a za 2 tygodnie wróciłeś bo co? Zobaczyłeś że dobra kasa z YT? Ty zaszczany menelu wyglądasz 100x gorzej niż Meksykano. Oskarżasz meksyka że jest menelem a to ty robisz pijackie lajwy a Meksykano 2 lata już nie. Długo by pisać o twoich kłamstwach. Jesteś najgorszym oszustem i obłudnikiem w Uniwersum 17!

#kononowicz #mexicano #olgierdanotv
  • 22
@De_besta: Tak było. Trzeba było zejść niepokonanym a nie tak jak teraz dawać się bejtować Kosno i kompromitować się z filmu na film. Łukasz gdzieś podobno zastrzegł sobie że wróci jedynie wtedy, kiedy Jarunia albo Sławeczek wytoczy mu proces mimo faktu że bardzo dobrze wiedział że jeden i drugi poszli na policję i robił o tym wpisy i filmy. Dodatkowo tak się zastanawiam: jak Kosno go dał na policję to bagiety
K.....e - @De_besta: Tak było. Trzeba było zejść niepokonanym a nie tak jak teraz daw...

źródło: comment_1637925675u7WHqMCKaK2OFLeMUHvvNH.jpg

Pobierz
@MSI87: Ale jaka prawda? Misiu tutaj nie chodzi o menela. Tutaj chodzi o zachowanie Olgierda. Olgierd który rozliczał Jareczka z jego nieróbstwa sam okazał się bezrobotnym. Olo mówił że zamiast do pracy to Jaro woli lajty robić. Co robi Olgierd? Lajt za lajtem z menelem w tle. Śmiał się że Jareczek sobie skodę kupił która ma 20 lat a Olgierd sam prawa jazdy nie ma. Słaba matura Jareczka? Olgierd sam matury
@ryba9: Zapomniałeś dopisać że jeszcze mocz pił, DWA razy bo za pierwszym się nie nagrało. Ja nie bronię menela a jestem nazywany bobolakiem bo krytykuję Olgierda. Ja chcę tylko pokazać że gość który wytykał pewne zachowania komuś robi takie same albo gorsze rzeczy. I nie mam zamiaru cały czas go klepać po plecach za to że zorganizował zbiórkę na dom dziecka czy coś bo Olgierda zachowanie można tłumaczyć jak tylko jedna
@Kartofle_miesne: nie zapomniałem napisac ze pił mocz bo mam to w dupie. Przemoc w rodzinie, notoryczne kłamstwa, pomawianie ludzi o mocne rzeczy np że konon gwałcił swoja matkę, przywłaszczenie sobie pieniędzy przeznaczonych dla dzieci z domu dziecka itd. Słuchaj to jest odrażajacy typ którego nienawidzę i nigdy o nim zdania nie zmienie. Olgierdano rzeczywiscie też przegina ale jesli mam wesprzec kogoś w walce z tymi szujami jest to oczywiscie Olo
@ryba9: I co to da? Że on tego menela gniecie i gniecie tymi swoimi filmami? Kanał mu spadł i to jeszcze nie przez Olgierda i ten świętował jakby to było jego dzieło i co? Menel wrócił do nagrywania. Jarunia zanim nagrywał to łaził po krzakach i zbierał butelki żeby na żubra mieć zamiast iść do pracy. I takie filmy o nim robione przez Olgierda co zmieniły? Nic. Zrobiło się jedynie kółko
@Kartofle_miesne: prawda jest taka ze wójcik ma cos takiego jak pesel i predzej czy pozniej go znajda nawet w czarnej dupie XD jego ukrywania sie i udawanie ze jest kims innym nic nie dalo juz we wrzesniu kiedy juz wiedzielismy o nim prawie wszystko. wystarczylo isc na policje a policja go po prostu znalazla, ile moze byc takich dzbanow w jego wieku?

wójcik sie sam osmiesza swoja infantylnoscia

ale sam wójcik
@rafalkosnozawszenapropsie: Czasem mam wrażenie że to faktycznie wszystko fiksja ugułem. Bo jak zdrowo myślący chłopak może wydzwaniać do jakiegoś innego tapczana z groźbami, straszyć go, wyzywać go i jego rodzinę gdzie bardzo dobrze każdy wie że to wszystko jest nagrywane. I później jak w necie wypisuje że stoi u niego pod blokiem i ktoś przypadkowo niszczy mienie tego drugiego. Wszystkich dookoła Łukasz straszył sądami, prokuratorami, sprawami a jak tylko Kosno napisał