Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, ale skoro są chętni na udział w takim widowisku jak PunchDown i ryzykowanie życiem, to jakim prawem chcecie im tego zakazać? Wypadki się zdarzają, w mma i boksie też ludzie umierali.
I dlaczego punchdown maja zlikwidować a gale mma czy boksu nie? Zrobią statystyki jaki odsetek ludzie ginie w każdym sporcie i ten sport który przekracza wyznaczony próg ma być zakazany? XD
Idą waszą logiką, samochody powinny być zakazane bo setki ludzi dziennie ginie za kierownicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przykra sytuacja, ale nie wiemy w jakim stanie zdrowia ofiara przystąpiła do walki, może już przed walką miał jakiś obrzęk..
#famemma #punchdown
  • 8
  • Odpowiedz
@wieszjo: Idiotyczne rozumowanie, boks czy mma mają określone reguły, które organizator musi zapewnić i dopiero gdy ich nie spełnia możemy mieć obiekcje co do organizatorów. Wykorzystywanie ludzi zazwyczaj mało inteligentnych do walenia się po mordach bez możliwości obrony nie jest SPORTEM i żadnym fajnym widowiskiem. Znaleźliby się chętni żeby za dobrowolną zgodą strzelać do siebie i tylko jeden wychodziłby zwycięsko z takiego pojedynku, ale to nie oznacza że prawo może do
  • Odpowiedz
@joseone: Czyli możliwość obrony definiuje że coś jest sportem? Ale najbardziej mnie interesuję dlaczego, jakim prawem chcesz im tego zakazać skoro są chętni do brania udziału w takim widowisku?
  • Odpowiedz
@wieszjo:

Czyli możliwość obrony definiuje że coś jest sportem?


W sportach walki, moim zdaniem tak

ale najbardziej mnie interesuję dlaczego, jakim prawem chcesz im tego zakazać skoro są chętni do brania udziału w takim widowisku?


Takim samym prawem, jakim chcę zakazać rywalizacji, o której wspomniałem wcześniej
  • Odpowiedz