Wpis z mikrobloga

Siara wydaje się być taka nienaturalna na tych stories, gwiazdorzy, taka nieszczerość od niej bije i poczucie wyższości, normalnie zachowuje się jakby wygrała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise
  • 9
  • Odpowiedz
@Lolek1011: dla mnie jest totalnie sztuczna, bardziej zmanierowana niż Klapessa, śmiech na sile, luz na sile, mam wrażenie, ze całkowicie nie mówi tego, co myśli. Już serio wole takiego Chomika. No tak to odczuwam. Jeśli ona faktycznie wygra to dla mnie total porażka. Siara to nie Baśka.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: a ja mam totalny mętlik w głowie za jej sprawą. Fajna, swojska i luzacka weszła do HP, wielkie nadzieje w niej pokładałam, ale mnie zaskakuje z dnia na dzień, uważam, że jest skrytym graczem. Lubię ale nie ufam.... ot tak
  • Odpowiedz
@Rosalinea: przestałam ja lubić po tej akcji z Milchadem, to ona postawiła wszystko do góry nogami i to w taki sposób, ze nikt nawet nie miał do niej pretensji. Widać ten taki żal w niej do Klapessa, jak tylko może o rąbią jej dupe.
  • Odpowiedz
@Menow: no to mamy po prostu skrajnie różne gusta bo ja 100 razy bardziej wolę Sarę niż Baśkę, zwłaszcza porównując ten etap programu gdzie Baśka nawet na pytania odpowiadała jakby robiła fanom wielką łachę, z maniera księżniczki
  • Odpowiedz
@Lolek1011: co człowiek to inna opinia, dla mnie nie ma porównania. Różnica klas. Często na live nadaje na tą Klapesse widać, ze miała w programie ogromny ból dupy, ze Milchad wolał ja.
  • Odpowiedz