Wpis z mikrobloga

@Kryszak1: Jak masz kasę, ale brak pomysłow na prezenty, to faktycznie kosmetyczny kalendarz adwentowy najlepszy, tak jak już inni zasugerowali.

Ale, jako ze prosta ze mnie kobita, to zasugerowałbym codzienny „treasure hunt” - w sensie, ze codziennie ten prezent chowacie gdzieś w domu np rano, a po pracy szukacie. Jak nie chce Ci się wymyślać prezentów to kup ten kalendarz. A jak dodatkowo z kasa cienko, to zamiast kalendarza za x
  • Odpowiedz
@Prawy_Kacper: dlaczego niepotrzebne? Ja robiłam taki kalendarzyk, oprócz może 2-3 rzeczy w stylu czapka z reniferem i krawat w mikołaja wszystkie rzeczy były 100% przydatne i wiedziałam, że będzie ich używał. Wystarczy trochę pomyśleć i znać partnera :) (szampon, żel do mycia, skarpetki, bokserki, zapach do samochodu, pomadka, kubek, słodycze)
  • Odpowiedz
@Shyvana ... Zakładam że jesteś kobietą po nicku... Bardzo rozbawił mnie twój wpis i odpowiedź na pytanie innego użytkownika... A dlaczego się odzywam... Bo właśnie bardzo fajnie napisałaś tylko że faceci nie mają pojęcia przeważnie o takich prezentach o takich kalendarzach... No i oczywiście trzeba wiedzieć jaki się kupuje właśnie ze względu na te rzeczy które przewyższają wartość... A na marginesie dodam tylko że sam kalendarz tego typu jest bardzo fajnym prezentem...
  • Odpowiedz