Wpis z mikrobloga

W sobotę jadę na pogrzeb, będę się widział z rodziną, w tym moją mamą, która się bardzo boi koronawirusa. Jestem zaszczepiony, ale mam objawy przeziębienia i być może mialem kontakt z osobą zakażoną, więc nie wiem, czy to przeziębienie, czy covid. Warto przed wyjazdem, dla spokoju zrobić test antygenowy, czy to jest i tak #!$%@? warte?
#koronawirus
  • 20
@Ludwik_VI: zaplusowałem ale z drugiej strony ja właśnie kończę kowida i moja luba robiła sobie test pod koniec tamtego tygodnia. Wyszedł negatywny. Zrobiła we wtorek w tym tyg i już był pozytywny wiec też nigdy nie wiesz.
nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale w moim miasteczku wymaz pobiera się tylko chyba do godz 10 rano, wynik jest wieczorem, czyli teoretycznie rejestracja dziś, wymaz jutro rano, wynik jutro wieczorem
moja siostra natomiast mieszka w sporej sypialni pod Warszawą, wymaz miała na skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu około południa, wynik był o 23
@PanProgramista: Hmm, zależy w jakim mieście mieszkasz ale u nas punkt przyjmuje codziennie w godzinach porannych i południowych i zazwyczaj jak jest ktoś skierowany na test to tego samego dnia ma wykonywany, raczej nie powinieneś długo na sam wymaz czekać a wyniki tak jak pisałem pojawiają się tego samego dnia albo następnego, możesz poszukać na internecie czy się ludzie nie wypowiadają ile czasu czekali w twoim mieście na wymaz od uzyskania