Wpis z mikrobloga

MikroAMA z PanKara.

1. Kiedy wyjechałeś do UK? Gdzie konkretnie mieszkasz?

2. Jak wygladało zdobywanie pierwszej pracy? Czy było ciężko znaleźć robote?

3. Mieszkasz sam czy ze znajomymi? Jaki jest koszt wynajecia kawalerki w miejscu gdzie mieszkasza?

4. Jaki jest miesieczny koszt utrzymania ogolnie? z podziałem na żarcie i jakies inne rozrwyki ktore uskuteczniasz?

5. Czy znaleźć żone na wyspach graniczy z cudem?

@PanKara, dzieki za odpowiedzi.

#mikroama #pankaracontent
  • 24
@PanKara: oj jeszcze chwila i bede prawilnym mirkiem..

chcialeś jechać pod londynu ale złapałes lepsza prace w birmingham? ja zakochałem sie w londynie i cholernie chcialbym tam miekszac. mam nadzieje ze uda mi sie złapac cos lepszego niz zmywak ale nadzieja matka głupich
@oneandonly: W lodnydnie miałem mieć nocleg, tzn pod londynem - 20 min autobusem do londynu - ale zostalem wystawiony troszku.

i chcac nie chcac trafilem do birmingham, generalnie mam w planach jak sie dorobie sie tam przeniesc - mimo ze londyn jest #!$%@? drogi
@PanKara: zwiedziłem naprawde duzo miejsc na swiecie ale tak jak w londynie nigdzie indziej sie nie czułem. pewnie to mi opadnie troche jak pomieszkam tak z 2 miesiace przynajmniej. planuje na przyszle wakacje na 3 miesiace wyjechac i szukam składu do wynajecia kawalerki :P prace moze jeszcze w PL uda mi sie ogarnac, mam taka nadzieje.
@PanKara: ogladaj TV, czytaj gazety, słuchaj a wtedy samo pojdzie do przodu. brytyjski akcent jest zajebisty, nawet jak bedziesz chcial wrocic do polski kiedys to za sam angielski bedziesz mogl sobie znalezc prace lepsza niz kasa w tesco.
@PanKara: lepszy brytyjski akcent niż cebulacki :D ogladaj sobie w niedziele wieczorem program ze skrótami z Premier League to połączysz swoja pasje z rozwiajniem swojego jezyka :) tylko nie pamietam na ktorym to jest kanale.