Wpis z mikrobloga

Siema Mirki przychodzę do Was z zapytaniem,

kur*ica mnie strzela już powoli, ostatnio przeniosłem się z faceitów na mmy (mam Globala, a faceit 10), aby troszkę pograć i pozdobywać medale za służbę
Trust factor mam bardzo dobry, żadnych kręciołków, odjebów, a jak już się zdarzą to naprawdę słabi.
Przeciwnicy jak to typowo w csie reportują za wszystko, wyzywają od cheaterów
i od jakiegoś czasu ciągle dostaje bana na 3 dni za "umyślne przeszkadzanie w rozgrywce"
gram zawsze w piątkę i jak kogoś obiję to tylko dlatego, że ktoś wszedł mi pod celownik gdy już strzelam np z kałacha.

Napisałem do supportu z pytaniem dlaczego tak jest i co mogę zrobić, a nawet zaproponowałem sprawdzanie demka, bo tam żadnych greefingów nie ma, no ale jak to support steama, otrzymałem jedynie odpowiedź, że olali sprawę i przekazali ją dalej co mogę zrobić? Czy jak nie będę grał miesiąc matchmakingów to się jakoś zresetuje? Tydzień temu zagrałem 5 gier i ban 3 dni, wczoraj 2 gry i ban 3 dni..

#csgo #greefing #ban
aoihoshi555 - Siema Mirki przychodzę do Was z zapytaniem,

kur*ica mnie strzela już...

źródło: comment_1637769203AxyLWbtVxb9TsxgAjVZ4rp.jpg

Pobierz
  • 2
@aoihoshi555 Valve dodało coś takiego, że jak dostajesz za dużo reportów to dostajesz automatycznie bana. Jak ludzie reportują za wszystko w tym za griefing możesz wyłapać taką blokadę. Ja już dostałem 3 razy. Świetna sprawa i zwycięstwo Valve xD
@aoihoshi555 od dłuższego czasu gram w csa tylko 4fun całkowicie a że mnie po przerwie zrzuciło do kalaszkow to sobie legit smurfuje na głównym koncie, awansu brak bo większość przegranych, reporty się sypią a blokady wchodzą. Niezbyt przemyślane to jest