Wpis z mikrobloga

Czy ma ktoś porównanie korzyści z mieszkania we Wrocławiu w porównaniu do powiatu wrocławskiego? Chodzi mi głównie o gminy typu Kobierzyce Żórawina czy Siechnice. Nie mówię o lokalizacji, dojeździe i takich rzeczach. Chodzi mi o ofertę magistratu do mieszkańców na rzeczy typu zajęcia, przejazdy, partycypacja w budowie dróg itp.

Scrollując fb trafiłem na ogłoszenie sprzedaży mieszkania (prawdopodobnie bielany wrocławskie lub wysoka) w treści którego sprzedawca podkreślał, iż benefity z życia tam są lepsze niż we Wrocławiu. Wymieniał m.in. bogatą ofertę darmowych zajęć sportowych dla dzieci i dodatek do opiekunki dla dzieci.
Niestety nie mogę znaleźć tego posta, ale może ktoś mógłby opisać jakie są inne benefity?
Z tych wrocławskich znam tylko kartę nasz wrocław (i jeszcze korzystam z programu 2+3 i więcej, tam darmowe mpk w weekendy, zajęcia na basenach w szkołach podstawowych i inne, ale ogólnie w sumie jest niewiele punktów którymi jestem zainteresowany).

#wroclaw #bielany #kobierzyce #wysoka
  • 7
  • Odpowiedz
@puexam: jeśli chodzi o zajęcia "pod nos" to w takich Siechnicach będziesz mieć lepiej bo tam wszystko się odbywa w 1 budynku i ofertę masz bardzo skoncentrowaną, natomiast co do szerokości oferty to ta będzie dużo większa we Wrocławiu tylko czasem trzeba pojeździć po mieście żeby skorzystać, ale tutaj uczniowie mają darmowe mpk.
  • Odpowiedz
@puexam: Stara wykopowa zasada brzmi: jeżeli nigdzie nie jest napisane o jakie miasto chodzi to chodzi o Warszawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz