Wpis z mikrobloga

Oto dowody jak melin kłamie że wykop ośmiesza Viczi i jest przeciwko niej ale na początek gratulacje dla Viczi że rozwaliłaś uszatą beczkę totalnie i jesteś górą. Fach fachtem rozwalić melina to proste jak rozdeptać robaka i nawet dziecko z przedszkola bez trudu rozwaliłoby tego gamonia ale gratuluję i dziękuję za to że sterujesz melinem tak że cały wykop ma z niego jeszcze większa bekę niż zwykle a on nawet o tym nie wie kiedy i jak nim sterujesz.

Oto jak kłamliwa zgierska oferma kłamie na temat Viczi że wykop jest przeciwko niej. Liczby i fakty widzowie i fani niż bredzenie melina. Policzyłem wpisy na wykopie z ostatnich 3 dni ( znacie #uszatedane wiecie że umiem liczyć różne rzeczy) czyli od niedzieli 2021-11-21, 00:00 do dziś czyli 2021-11-23, 13:43. Melin łże jak pies na temat stosunku wykopu do Viczi.

Cytaty z kłamstwami melina z dzisiejszego gniota wraz z sygnaturą czasową.
4:14 Wykop Cię zaczął wyśmiewać.
8:00 Co w szkolę Cię wyśmiewają że Cię wykop wyśmieszył?
15:20 Wykop Cię wystawił jak w #!$%@? na ośmieszenie.
17:25 Słuchałaś wykopku, wyko cię wystawił że sami Cię ośmieszyli.
24:06 Wykop Cię wystawił jak w #!$%@?.
24:16 A ja tu widziałem co wykop kombinował. Ja wiedziałem że Cię wystawią. I Cię wystawili.

Oto fakty na temat wpisów na wykopie i z kogo wykop ma bekę:

Ogólna iIlość wpisów na wykopie: 94
Ilość wpisów z kręceniem beki z melina: 94
Ilość wpisów wspierających Viczi: 16
Ilość wpisów wyśmiewających/ negatywnych o Viczi: 0

Wniosek: Cały wykop ma wielką bekę śmiechu z melina. Wszystkie wpisy to beka z uszatej mendy. 0 wpisów ośmieszających Viczi. Melin łże jak pies na temat stosunku wykopu do Viczi (i na wszystkie inne tematy). Bebg.

#bonzo
trach - Oto dowody jak melin kłamie że wykop ośmiesza Viczi i jest przeciwko niej ale...
  • 6
  • Odpowiedz