Wpis z mikrobloga

dobrą jakość muzyki

transmiter fm

@Ricx: To się wyklucza. Jak by się tak to prosto dało to żadna stacja nie kupowała by procesorów emisyjnych za grube miliony. Chcesz dobrą jakość zorganizuj line-in/aux
  • Odpowiedz
@dktr: Nie będę tego komentował. Wiadomo że chodziło o względnie dobrą jakość muzyki jak na takie urządzenie. Omg. Zawsze znajdzie się malkontent który będzie się czepiał wszystkiego ;/ to nie elektroda kolego
  • Odpowiedz
@Ricx: No to kup cokolwiek, 99% tej chińszczyzny jest robiona na tych samych scalakach BH14xx i działa identycznie. A czy będzie dobry sygnał FM zależy jak masz dobre radio i instalację, im masz to lepsze tym transmiter będzie działał gorzej.
  • Odpowiedz
@Ricx: kupiłeś już coś? Ja chyba od roku jeżdzę z Baseusem i jest bardzo w porządku. Czasem jak przejedzie ktoś z transmiterem to się zakłóci, ale w 95% po dużym mieście nie mam problemów :)
  • Odpowiedz
@Ricx: @Ricx: brałem dokładnie ten - link allegro do oficjalnego sklepu Baseus. Wtedy kosztował 59,90 i chyba często można trafić na niższą cenę. Chyba, że coś się zmieniło na rynku, a mogło.
Od razu mówię, że nie korzystam z tego jako z zestawu głośnomówiącego, bo podobno wszystkie te transmitery się słabo do tego nadają. W samochodzie mam wbudowany osobny system głośnomówiący Nokii, ale ze względu na podłączenie
  • Odpowiedz