Wpis z mikrobloga

Dwie flaszki w koszyku, interesowały mnie już od jakiegoś czasu, ale jakoś nigdy nie było okazji, a 3,5zł/ml to mimo wszystko tanio nie jest.

Miraski podały kodziki do Niemca, jakiś CYBER21 i cyk wyszła całkiem fajna cena, może nie jakaś zapierająca dech, ale najlepsza w tym roku. Jej!
No to trzeba się dobrze przygotować. Otwieram Google docs, majstruję jakiś post rozbiórkowy 2,5zł/ml, linki do fragry, parfumo. Fotki flakonów jak zwykle wklejam do screena z The Wire.

Nagle coś mnie naszło. Sprawdzam wysyłkę, darmowa, spoko, klikam dalej, a tam "Zamówiony towar dostarczany jest za pośrednictwem DHL". #!$%@?ę. Dziękuję, postoję. (,)

#perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
@Pan_Beniowski: jak żyję, nigdy nie miałem z tej firmy normalnej dostawy.
Każdy inny kurier normalnie "Dzień dobry, mam dla pana paczkę", "Dziękuję, do widzenia".
Nie DHL. Nigdy.
Jak z Amazona to jeszcze luzik, bo #!$%@? od tak dużego nadawcy szanują, przepraszają i paczka w końcu trafia do mnie, tyle że spóźniona tak ze 2 dni.

A w ostatni piąteczek również zamiast się relaksować przy piwku czy łyskaczu, to latałem jak
  • Odpowiedz
@CheapiesLover A da się te przesyłki międzynarodowe przekierować do żabki?

Dzisiaj dostałem pakę z parfumdreams i zero powiadomienia, tylko link do śledzenia paczki w mailu z perfumerii. Żadnych godzin odbioru, nr do kuriera czy tel od niego z pytaniem, czy jestem w domu, tylko siedź ku*!@ cały dzień, aż raczy się pojawić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz