Wpis z mikrobloga

  • 20
To zastanawianie się Mateusza nad wyborem Wiki czy Inga to też tak na siłę wymuszona przez produkcję drama, bo inaczej rajskie byłoby przewidywalne a tak to cień niepewności dla ludu. Nie ma żadnego logicznego powodu, dla którego dla Matiego wybór Ingi byłby lepszy. Po pierwsze: Miłosz mógłby się później mścić. Po drugie jak wejdzie ktoś nowy to Inga za nim poleci, po trzecie w finale głosują mieszkańcy, więc lepiej mieć za sobą sojusz z Miłoszem i Wiki niż zostać tak naprawdę samemu.

#hotelparadise
  • 11
  • Odpowiedz
@kat88: ale jak wejdzie ktoś nowy,to inga za nim poleci,ale Wanessa wróci do mateusza.Więc matueszowi to rybka,którą wybierze.Jak zostawi Ingę,wylatuje Wiki a Ciposz na następnym.A jakby był w finale przeciw Ciposzowi/Wiki ,to i tak większość Wiki nie lubi.Jak przeciw komuś ze starej gwardii,to głosy Ciposza/Wiki mogą nie mieć znaczenia.
  • Odpowiedz
@bubba222: nie wiadomo cz Klapessa wroci do tego Cnotka bo jak bedzie konkurencja eliminacyjna to Milosz bez motywacji zrobi wszystko zeby wyleciec i pociagnac Klapesse za soba. I Cnotek to wie wiec na 100% wybierze Wike, jeszcze po pytaniu Klapessy czy Milosz bedzie sie mscil.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bubba222 niekoniecznie, może być tak że w trakcie tygodnia wejdzie ktoś nowy i będzie mógł wybrać sobie jakąś dziewczynę i będzie to Inga a Mati może wylecieć. Tak jak to było kiedyś z Vanessa i Natką. Wiktoria jest bezpieczną opcją bo jej nie lubią i jej nikt nie wybierze
  • Odpowiedz
@mystery_26: Boże,nie pisz nic złego na Klapesse i cnotka,bo zaraz kipman1 się odezwie i ci wytłumaczy,że się mylisz i cić wyprostuje,że wanessa i cnotek to taka para,że top of the top całego showbiznesu
  • Odpowiedz
@mystery_26: poświęciłem kilka min i poczytałem jego wpisy.polecam.gościu jest od PR.Moim zdaniem pisze,jakby był zatrudniony przez Mila albo Wanesse do kreowania ich wizerunku w necie.a najciekawsze,że wiele mies.nie było go na wykopie,a pojawił się w tym czasie,co wszedł Mill i Wanessa
  • Odpowiedz
@mystery_26: ja sobie z nim podyskutowałem i jeszcze to zrobię.Hubercika bronił,wmawiał mi,że może 2-3 osoby tylko w HP4 się znają itp.Pachnie mi kimś z produkcji(może lektor),albo Hubercika kumpel.I pisze o rzeczach,których nie pokazali i je wmawia.więc albo wie więcej,niż pokazują (skąd?) albo fantasta ze zrytym beretem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bubba222: ja też odnoszę takie wrażenie po jego wpisach, że to ktoś kto ma im tyły robić :P chociaż sama lubię Matiego i Vaneskę i fajnie by było gdyby byli razem :)
  • Odpowiedz
@myszaa91: ja wszedłem na jego konto i prześledziłem jego wpisy.i coś mi śmierdzi.wszystko tylko-ktoś tam coś,ten taki,tamta taka,a vaneska fantastyczna,a Mati wspaniały.I prawie każdy jego wpis taki...
  • Odpowiedz